Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przerwa na karmienie piersią - kiedy przysługuje?

  dziennie - przerwy na karmienie nie przysługują wcale.  co najmniej 4 godziny dziennie, ale nie więcej niż 6 godzin dziennie - przysługuje jedna przerwa na karmienie.  więcej (...)

 • Przerwa na karmienie dziecka piersią

  przysługują.Przerwy na karmienie przysługują przez cały okres karmienia piersią. Okres ten nie jest uregulowany sztywno przepisami. Przerwy na karmienie są udzielane na (...)

 • Zmiany dotyczące ochrony pracy kobiet w ciąży oraz karmiących piersią

  poprzedniego rozporządzenia 3 godziny na dobę, ale ustawodawca nałożył na pracodawców obowiązek udzielania pracownicom w ciąży i karmiącym piersią 15-minutowych przerw po upływie (...)

 • Porada prawna na temat wzór wniosku przerwa na karmienie piersią

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór wniosku przerwa na karmienie piersią , zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Długość przerwy na karmienie piersią

  pracy pracownicy nie przekracza 6 godzin dziennie, przysługuje jej jedna przerwa na karmienie. przerwa na karmienie piersią, dziecko, matka, pracownica, karmienie, (...)

 • Łączenie przerw na karmienie

  , przysługuje jedna przerwa na karmienie. Przerwa jest udzielana na wniosek pracownicy, w którym oświadcza ona, iż karmi dziecko piersią. Przerwa ta wliczana (...)

 • Szczególna ochrona pracy kobiet zatrudnionych na umowę o pracę

  , trojaczki etc.), przerwy te wydłużają się do 45 minut. Jeżeli natomiast ze względu na daleki dojazd udzielanie dwóch przerw byłoby bezcelowe - na wniosek kobiety pracodawca udziela (...)

 • Ponowne pozwolenie na budowę

  pozwolenia na budowę na skutek jego wygaśnięcia odsyłają do przepisów ogólnych dotyczących uzyskania pozwolenia na budowę. Również wzór wniosku o pozwolenia na (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • karmienie piersią

  Witam Czy przysługuje mi 1,5 godziny wolnego, aby dojechac do domu ponieważ karmię piersią? czy za ten czas pracodawca będzie mi płacił? z góry (...)

 • KONTAKTY Z DZIECKIEM

  MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

 • Podział majątku

  Komu należy się dom wybudowany na działce nalężącej do jednego ze współmałżonków (niezamieszkały). Jak spłacić drugą stronę stronę wg (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane