Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

  • Wniosek o ustalenie kontaktów dziadków z wnukiem.

    napisanie przykładowego wniosku o ustalenie kontaktów z wnukiem? Przygotowana dla Pani opinia oparta została przedewszystkim na przepisach ustawy z dnia z dnia 25 lutego (...)

  • W jakim składzie sąd rozpozna sprawę o ustalenie kontaktów z wnukami?

    budzące poważne wątpliwości: "Czy sprawa o uregulowanie kontaktów dziadków z wnukami, a także rodziców z dziećmi, jest sprawą o ograniczenie władzy (...)

  • Ograniczenia kontaktu dziecka z teściami

    kontaktów nie przyzna – co więcej, zgodnie z uzasadnieniem powołanego orzeczenia to rodzic mógłby nawet wnosić do sądu opiekuńczego o zakazanie dziadkom styczności z dzieckiem. Natomiast (...)

  • Opinia prawna na temat wzór wniosek o ustalenie kontaktów dziadków z wnukami

    Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór wniosek o ustalenie kontaktów dziadków z wnukami, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

  • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

    na wniosek o zawarcie porozumienia jednostronnego - za zwrotem jednej czwartej wniesionej opłaty;  3) zmienić wniosek o zawarcie porozumienia wielostronnego na wniosek (...)

  • Kodeks rodzinny i opiekuńczy

    dochodów uzyskanych przez dłużnika z innej działalności zarobkowej, jak również z korzyści uzyskanych z jego praw, o których mowa w art. 33 pkt 9, a jeżeli (...)

  • Kodeks postępowania cywilnego

    niemajątkowe i łącznie z nimi dochodzone roszczenia majątkowe oprócz spraw o ustalenie lub zaprzeczenie pochodzenia dziecka, o ustalenie bezskuteczności uznania (...)

  • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

    odpowiadającej 13,71 % tego wynagrodzenia, a w przypadku osób, o których mowa w art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. (...)

  • Utrudnianie kontaktów z dziećmi

    wniosek o ustalenie nadzoru kuratora sądowego. We wniosku proszę powołać się na fakt utrudniania przez byłą żonę kontaktów z dziećmi, opisać sposób w jaki się to (...)

  • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

    finansów publicznych przekazuje z urzędu informacje dotyczące przychodów (dochodów) z oszczędności osób fizycznych, których wypłacanie wymaga, zgodnie z przepisami o podatku (...)

  • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

    nieujawnienia przez płatnika podstawy opodatkowania czynności, o których mowa w art. 12, 13 18 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000 (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • KONTAKTY Z DZIECKIEM

    MĄŻ Z KTÓRYM OBECNIE NIE MIESZKAM WNIÓSŁ SPRAWĘ DO SĄDU O UMOŻLIWIENIE KONTAKTÓ-W Z DZIECKIEM. NIE MIAŁ TAKIEGO POWODU PON-IEWAŻZ DZIECKIEM (...)

  • widzenia z dzieckiem

    Chciałabym się dowiedzieć czy jako matka dziecka, to ja mogę złożyć wniosek o ustalenie liczby widzeń z dzieckiem? Ojciec dziecka jest osobą nahalną (...)

  • Ograniczenie władzy rodzicielskiej

    Ojciec mojego dziecka nigdy nie był moim mężem i nie mieszkał ze mną od chwili urodzenia się naszej córki. Wcześniej kilka miesięcy mieszkaliśmy (...)

  • rozwód z orzekaniem o winie

    witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

  • Wysokość alimentów - a dochody ojca

    Witam czy jest gdzies okreslona maksymalna wysokosc alimentow, jakie moze placic zobowiazany w stosunku do jego dochodow i potrzeb? po prostu jest taka (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane