Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Umowa pracodawcy z pracownikiem o dofinansowanie nauki w formach szkolnych

  Niniejszy dokument zawiera wzór umowy zawieranej między pracodawcą, a młodocianym pracownikiem o dofinansowanie kosztów kształcenia zawodowego młodocianego Umowa, pracodawca, pracownik

 • Darowizna w trakcie małżeństwa

  taka pozwala rzekomo bez problemów nabyć nowe mieszkanie. Poproszę zatem o informację o możliwe pułapki z tego wynikające, np. czy nabycie nieruchomości drogą darowizny przez moją żonę (...)

 • Obniżka stawek notarialnych!

  z dnia 24 czerwca 1994 r. o własności lokali (Dz. U. 2000 r., Nr 80, poz. 903, ze zm.) obniżenie stawek taksy notarialnej, notariusz, Maksymalna stawka taksy notarialnej, akt notarialny, umowa

 • Opinia prawna na temat wzór umowa o podział kosztów budowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór umowa o podział kosztów budowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podział majątku spółki cywilnej

  -właściciel lokalu, zrefundował w postaci obniżki czynszu 50 % kosztów remontu lokalu. Umowa o najem lokalu została podpisana na 5 lat. Po 3 latach działalności jeden ze wspólników (...)

 • Budowa na cudzej działce

  orzeczeniem sądu (na podstawie art. 64 kc w związku z art. 1047 kodeksu postępowania cywilnego). Umowa sprzedaży odpowiedniej części nieruchomości dojdzie do skutku po wydaniu przez sąd odpowiedniego (...)

 • Koszty związane z budową lokalu

  . 1 albo 2 (opłaty czynszowe). Poza zobowiązaniami określonymi w umowie, jest Pan także zobowiązany do ponoszenia kosztów określonych w statucie spółdzielni. spółdzielnia, lokal, mieszkanie, budowa

 • Zasiedzenie albo dział spadku

  . spadek, zasiedzenie, postępowanie spadkowe, współwłasność, zniesienie współwłasności, nieruchomość, umowa, notariusz,

 • Przyjęcie do spółdzielni po zakupie mieszkania

  tego, że nie może go zbyć. Wprawdzie do jego obowiązków należało wniesienie całego wkładu budowlanego, tj. w wysokości odpowiadającej całości kosztów budowy przypadających na jego lokal (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • umowa o podział majątku bez notariusza

  jest wyrok w sprawie rozwodu bez orzekania o winie, bez podziału majątku, bez dzieci. jest zgoda między małżonkami co do podziału majątku. do podziału (...)

 • ILE TRWA ROZWÓD ???

  Bardzo proszę, powiedzcie mi ile czasu trwa rozwód, jeśli zarówno ja jak i mój mąż jestesmy zgodni co do rozwodu i nie mamy dzieci.. Z góry dziękuje.. (Stella) (...)

 • Waloryzacja polisy PZU

  Witam. Mam polisę założoną przez rodziców w '84r. (ubezpieczenie uposażenia dzieci). Powinienem dostać teraz znaczną kwotę z PZU, lecz oni oferują (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane