Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pomost na bagnie a pozwolenie wodnoprawne

  "sąsiedzkiego" zawiadomienia w 2006 r. odbyła się kontrola wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego, który twierdzi, że na wykonanie takiego przejścia nad bagnem powinienem mieć (...)

 • Porządkowanie cmentarza komunalnego

  założeniu lub rozszerzeniu cmentarza komunalnego decyduje rada gminy, a w miastach na prawach powiatu rada miasta, po uzyskaniu zgody właściwego inspektora sanitarnego. Grób nie może być użyty do (...)

 • Skarga do NSA

  ) budownictwa, nadzoru budowlanego, planowania przestrzennego, materiałów budowlanych, urbanistyki i architektury: a) jeżeli decyzja dotyczy obiektu budowlanego - 10 zł, b) jeżeli decyzja (...)

 • Opinia prawna na temat wzór skargi do powiatowego inspektora nadzoru budowlanego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór skargi do powiatowego inspektora nadzoru budowlanego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Skarga na GINB a właściwość miejscowa WSA

  decyzję Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego wnosi się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. GINB, wsa, skarga, decyzja, właściwość miejscowa

 • Uczestnictwo w postępowaniu skarżącego się do WSA

  postępowanie, inna strona będzie zobowiązana również do uiszczenia wpisu? Przecież wpis wszczynający postępowanie został opłacony przez inną stronę? Kiedy należy zgłosić do Sądu udział (...)

 • Po co drzeć koty? Tak polubownie rozwiążesz spór

  Finansowego i Urzędzie Komunikacji Elektronicznej. We wszystkich tych przypadkach i na każdym etapie sporu z przedsiębiorcą konsument może liczyć na bezpłatną pomoc miejskiego lub powiatowego (...)

 • Bezczynność Samorządowego Kolegium Odwoławczego

  Skarżyłam się na nieprawidłowe działania pracownika administracji, do nadzoru budowlanego i wojewody. Organy te skierowały sprawę do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Z SKO (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane