Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uchwała o zwykłym podwyższeniu kapitału zakładowego

  przykładowy wzór protokołu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w sprawie zwykłego podwyższenia kapitału zakładowego spółki akcyjnej. spółka, handlowe, podwyższenie, (...)

 • Jakie uprawnienia nadzorcze nad stowarzyszeniem ma starosta – opinia prawna

  Najwyższą Izbę Kontorli a precyzyjniej przez upoważnionych jej pracowników w tym: sporządzenie protokołu kontroli, wnoszenia zastrzeżeń do tego protokołu przez kontrolowany podmiot czy w (...)

 • Koszty walnego zgromadzenia

  Kto ponosi koszty sporządzenia aktu notarialnego w przypadku Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia akcjonariuszy w spółce akcyjnej? NWZA zwołał jeden ze wspólników. Notariusz podczas walnego (...)

 • Opinia prawna na temat wzór protokołu z walnego zgromadzenia PKZP

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór protokołu z walnego zgromadzenia PKZP, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Braki w protokole Walnego Zgromadzenia

  wniosku dokumenty są zgodne pod względem formy i treści z przepisami prawa. Z kolei ustawa Prawo o notariacie przewiduje, iż protokół Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy podpisuje (...)

 • Zmiana danych KRS

  jest w firmie zostaje odwołana z funkcji, czy lepiej będzie jak prokurent sam zrezygnuje z tej funkcji? Jakie dokumenty muszą być przygotowane aby móc przeprowadzić zgodnie z kodeksem (...)

 • Kompetencje zarządu spółdzielni mieszkaniowej

  udzielanie absolutorium członkom zarządu; 3) rozpatrywanie wniosków wynikających z przedstawionego protokołu polustracyjnego z działalności spółdzielni oraz podejmowanie (...)

 • Zmiana statutu banku spółdzielczego

  . Zarząd jest obowiązany uchwałę o zmianie statutu zgłosić w ciągu trzydziestu dni od daty jej podjęcia do sądu rejestrowego, załączając dwa odpisy protokołu walnego zgromadzenia. (...)

 • Zmiany w kosztach sądowych

  uchwały wspólników lub uchwały walnego zgromadzenia spółki oraz ustalenie istnienia lub nieistnienia uchwały organu spółki;  Dotyczy to również ugody zawartej przed mediatorem (...)

 • Nadzór nad stowarzyszeniem

  dostarczenia przez zarząd stowarzyszenia, w wyznaczonym terminie, odpisów uchwał walnego zebrania członków (zebrania delegatów) lub   żądać od władz stowarzyszenia (...)

 • Uprawnienia informacyjne akcjonariuszy

  spółki (bez precyzowania jakich konkretnie zagadnień związanych z tą spółką);mające charakter szczególny (wynikające z art. 6 § 4 ksh oraz z art. 68 ustawy (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane