Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i jej opodatkowanie VAT-em

  warunki dotyczące nabywcy towaru. Tymczasem, aby doszło do wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów, określone warunki musi spełnić również dostawca towaru. Otóż WDT występuje tylko (...)

 • WDT - wywóz przez nabywcę własnym transportem

  własnym transportem? O ile można traktować to jako sprzedaż WDT, to jakimi dokumentami powinniśmy dysponować, poza fakturą? Definicja wewnątrzspólnotowej dostawy (WDT) została zawarta w (...)

 • Eksport z kasą fiskalną

  urząd celny wyjścia potwierdził wywóz tych towarów - wykazuje tę dostawę ze stawką 0%. Z dokumentu tego musi wynikać tożsamość towaru będącego przedmiotem dostawy i wywozu. Gdy (...)

 • Porada prawna na temat wzór potwierdzenie wywozu towaru wdt

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór potwierdzenie wywozu towaru wdt, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Nowelizacja VAT- pozostałe zmiany

  krajowych. doprecyzowano, iż potwierdzenie procedury wywozu towarów należących do przedsiębiorstwa podatnika w przypadku gdy zamierza on dokonać eksportu powinno być dokonane przez urząd (...)

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  finansów publicznych określi, w drodze rozporządzenia, wzór i sposób oznakowania pojazdów służbowych, uwzględniając w szczególności zapewnienie jednoznacznej identyfikacji pojazdów. Art. 11c. 1. 

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane