Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Odprawa emerytalna

  istnieje w oparciu o umowę terminową, czy zawartą na czas nieokreślony.Uregulowanie to znajdzie zastosowanie jako podstawa prawna roszczenia o wypłacenie odprawy emerytalnej, (...)

 • Odprawa emerytalna

  wynagrodzeniem za pracę. Po rozwiązaniu stosunku pracy były prezes wystąpił o wypłacenie mu odprawy emerytalnej. Czy w tym stanie faktycznym spółdzielnia jest zobowiązana do (...)

 • Wygaśnięcie umowy a odprawa emerytalna

  . kończy 60 lat tym samym chciałby złożyć dokumenty do ZUS i starać sie o emeryturę. Czy muszę wypłacić pracownikowi odprawę? W przypadku wypłaty odprawy pracownikowi uprawnionemu do ubiegania (...)

 • Porada prawna na temat wzór podania o wypłacenie odprawy emerytalnej

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór podania o wypłacenie odprawy emerytalnej, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  wymienionych w art. 5 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 23 grudnia 1999 r. o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw (Dz. U. Nr 110, poz. 1255, (...)

 • Rozwiązanie stosunku pracy z wójtem

  wójtem do zakończenia zwolnienia lekarskiego. Z kolei z wypłatą odprawy emerytalnej należałoby się wstrzymać do czasu wydania stosownej decyzji ZUS.  wójt, stosunek pracy, ustanie, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • Pozbawienie praw rodzicielskich ojca pomóżcie

  Czy jest możliwość pozbawienia ojca praw rodzicielskich i żeby także płacił alimenty. Proponował mi bym usuęła ciążę i wogóle nie interesował (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane