Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ulga budowlana a brak porozumienia małżonków

  zeznanie PIT-37 wraz z PIT-D do swojego US, kserokopie PIT-D wysyłam listem poleconym do swojej małżonki, która go nie odbiera - list wraca. Dzień później dostaje (...)

 • Opodatkowanie sprzedaży prac przez artystę

  (prawo do alimentów), prawo do spadku.  Zbycie zatem dzieła autorskiego stanowić może przychód w rozumieniu art. 10 ust. pkt. 7, nawet, gdyby nie zakwalifikować osiąganych przychodów (...)

 • Zwrot z urzędu skarbowego a spadek

  nabyła prawo do połowy tego zwrotu i przedmiotem działu spadku jest w związku z tym tylko 1/2 tego zwrotu? Jaki dokument należy dołączyć do pisma o dział spadku na - z urzędu skarbowego, (...)

 • Porada prawna na temat wzór pisma wyjaśniające do us -korekta pit-28

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór pisma wyjaśniające do us -korekta pit-28, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ustanowienie pełnomicnika - wyjazd za granicę

  granicę na okres co najmniej 2 miesięcy, strona obowiązana jest do ustanowienia pełnomocnika do spraw doręczeń. Ustanowienie pełnomocnictwa należy, zgodnie z § 3 wskazanego artykułu, zgłosić (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • URLOP WYCHOWAWCZY PŁATNY

  CHCE SIE DOWIEDZIEC JAKTO JEST Z URLOPEM WYCHOWAWCZYM PLATNYM. OD 1 LISTOPADA ZACZYNAM PRACE. TERMIN PORODU MAM NA 8 MARCA WIEC 3,4MIESIACE POPRACUJE. (...)

 • Darowizna

  Mam otrzymac mieszkanie wlasnosciowe - darowizna, trzecia grupa podatkowa (darczynca zyje i nadal w nim bedzie mieszkac). Jakich kosztow moge sie spodzieawac (...)

 • Palenie śmieci na własnej posesji?

  Czy ktoś się może orientuje, czy wolno mi palić śmieci na własnej posesji i jakie są związane z tym oraniczenia? Na pewno nie wolno palić Ci nawet (...)

 • Podatek od spadku

  Odziedziczyłam po mamie 2/3 mieszkania własnościowego, o powiezchni 72 m2,jak mam obliczyć podatek, czy może nie muszę płacić podatku? Nie wiem (...)

 • Pani MAŁGORZATA BARAN

  Na tym i nie tylko na tym forum proponuje swoją pomoc Pani Małgorzta Baran- mgr prawa kanonicznego. Czy ktoś może mi coś na jej temat napisać? Czy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane