Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak usunąć swoją historię kredytowa z BIK?

  zobowiązaniach nadal były zamieszczone w BIK, zasadniczo możliwe jest cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych, co w konsekwencji winno skutkować wykreśleniem (...)

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  przetwarzanie danych w przyszłości, jeżeli nie zmienia się cel przetwarzania; Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne dla ochrony żywotnych interesów osoby, której (...)

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  wyraziła zgody na przeprowadzenie mediacji albo druga strona w terminie tygodnia nie wyraziła zgody na osobę mediatora,   4) strony nie zawarły umowy o mediację, (...)

 • Porada prawna na temat wzór pisma cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór pisma cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zgoda na przetwarzanie danych osób

  zdolności do czynności prawnych, zgodnie z którą stan psychiczny pozwalający na działanie z rozeznaniem przesądza o zdolności do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych (...)

 • Pora na dostosowania do systemów informacyjnych Schengen

  . Proponowana ustawa zapewnia bowiem w stosunku do przetwarzania danych osobowych realizację celów zgłoszenia zbioru danych osobowych oraz poddaje przetwarzanie danych (...)

 • System Informacyjny Schengen oraz System Informacji Wizowej

  osobowych oraz poddaje przetwarzanie danych osobowych kontroli Generalnego Inspektora Danych Osobowych, w tym w szczególności w zakresie kontroli spełniania wymogów (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  reprezentowania, sąd na wniosek strony przeciwnej ustanowi kuratora, jeżeli strona ta podejmuje przeciwko drugiej stronie czynność procesową nie cierpiącą zwłoki. Postanowienie sądu może zapaść (...)

 • Podpisanie CV oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

  wymaganychdokumentów jest „podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych" (choć często pojawia się też określenie, że wymaga się (...)

 • Wniosek o udzielenie informacji publicznej

  z art. 7 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych). Dlatego też organ wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i jest to żądanie w pełni zgodne (...)

 • Kodeks wyborczy

  nigdzie niezamieszkałego, przebywającego stale na obszarze gminy.§ 3. Wyborcy stale zamieszkali na obszarze gminy pod innym adresem aniżeli adres ich zameldowania na pobyt stały na (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody

  Czy moge pozwac TP SA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody osobie trzeciej jesli w umowie o swiadczenie telefonicznych uslug powszechnych (...)

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane