Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  przetwarzanie danych w przyszłości, jeżeli nie zmienia się cel przetwarzania; Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne dla ochrony żywotnych interesów osoby, której (...)

 • III - Kodeks postępowania cywilnego - Postępowanie

  wyraziła zgody na przeprowadzenie mediacji albo druga strona w terminie tygodnia nie wyraziła zgody na osobę mediatora,   4) strony nie zawarły umowy o mediację, (...)

 • Zgoda na przetwarzanie danych osób

  zdolności do czynności prawnych, zgodnie z którą stan psychiczny pozwalający na działanie z rozeznaniem przesądza o zdolności do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych (...)

 • Opinia prawna na temat wzór pisma cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór pisma cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pora na dostosowania do systemów informacyjnych Schengen

  . Proponowana ustawa zapewnia bowiem w stosunku do przetwarzania danych osobowych realizację celów zgłoszenia zbioru danych osobowych oraz poddaje przetwarzanie danych (...)

 • System Informacyjny Schengen oraz System Informacji Wizowej

  osobowych oraz poddaje przetwarzanie danych osobowych kontroli Generalnego Inspektora Danych Osobowych, w tym w szczególności w zakresie kontroli spełniania wymogów (...)

 • Podpisanie CV oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

  wymaganychdokumentów jest „podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych" (choć często pojawia się też określenie, że wymaga się (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  reprezentowania, sąd na wniosek strony przeciwnej ustanowi kuratora, jeżeli strona ta podejmuje przeciwko drugiej stronie czynność procesową nie cierpiącą zwłoki. Postanowienie sądu może zapaść (...)

 • Wniosek o udzielenie informacji publicznej

  z art. 7 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych). Dlatego też organ wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i jest to żądanie w pełni zgodne (...)

 • Kodeks wyborczy

  nigdzie niezamieszkałego, przebywającego stale na obszarze gminy.§ 3. Wyborcy stale zamieszkali na obszarze gminy pod innym adresem aniżeli adres ich zameldowania na pobyt stały na (...)

 • Ochrona danych osobowych w e-commerce. Lepiej chroń swoich klientów

  przetwarzanie danych osobowych, a czasem również ich gromadzenie w celach marketingowych. Jednak uzależnianie rejestracji od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • zadłużenie PLUS windykacja "Raport"

  Mam kłopot, dwa i pół roku temu rozwiązałam umowę z plus gsm. Parę dni temu dostałam od nich pismo, że zalegam im pieniądze, dzień później (...)

 • Ratunku Kruk ściga PILNE

  Mam pytanie co robić w 1999 mąż zawarł umowe z cyfra + , w umowie zaznaczył iż opłaty abonamentowej bedzie dokonywał miesiecznie książeczką (...)

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • Czy mogę pozwać TPSA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody

  Czy moge pozwac TP SA za przekazanie moich danych osobowych bez mojej zgody osobie trzeciej jesli w umowie o swiadczenie telefonicznych uslug powszechnych (...)

 • intrum justitia - pilne

  Intrum wykupiło moj dług od operatora gsm, dwa dni temu zadwoniła do mnie paniusia wyjaśniła sprawe i spytała czy chce załatwic sprawe polubownie, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane