Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Pełnomocnictwo procesowe od osoby za granicą

  niemieckie przewiduje większe wymogi. Wzór pełnomocnictwa znajduje się na stronie Pełnomocnictwo procesowe w postępowaniu o stwierdzenie nabycia spadku Pełnomocnictwo udzielone w tak ogólnej (...)

 • Treść pełnomocnictwa wspólnego

  osobie, to w dokumencie obejmującym treść tego pełnomocnictwa powinno znaleźć się postanowienie, że: X, Y, Z, W udziela pełnomocnictwa np. A. Przykładowy wzór pełnomocnictwa (...)

 • Pełnomocnictwo upoważniające do zawiązania spółki z o.o.

  chwilą dokonania czynności prawnej, dla której było wydane, tj. zawarcia umowy. Niniejszy dokument zawiera wzór pełnomocnictwa upoważniającego do zawiązania umowy spółki. handlowe, spółka, (...)

 • Opinia prawna na temat wzór pełnomocnictwa notarialnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór pełnomocnictwa notarialnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Pełnomocnictwo procesowe udzielone przez żonę

  (nie jest wymagana forma aktu notarialnego ani notarialne poświadczenie podpisu). Wzór takiego pełnomocnictwa jest dostępny na naszej stronie. Przy pierwszej czynności procesowej powinien (...)

 • Pełnomocnictwo a prokura

  , np. umowa sprzedaży nieruchomości wymaga formy aktu notarialnego, w takiej też formie należy udzielić pełnomocnictwa; w pozostałych przypadkach wystarczające jest udzielenie pełnomocnictwa (...)

 • Rejestracja wzoru przemysłowego

  Jak zarejestrować wzór przemysłowy, co powinien zawierać opis danego wzoru, gdzie można znależć formularz zgłoszeniowy na wzór przemysłowy? Zgodnie z Art. 102 ustawyprawo własności (...)

 • Reprezentowanie zagranicznego wspólnika na WZU

  określony okres czasu, na jedno zgromadzenie lub kilka zgromadzeń i dotyczyć może tylko wybranych zagadnień. Wzór znajduje się na stronie Pełnomocnictwo do wzięcia udziału i wykonywania prawa głosu (...)

 • Jak i kiedy trzeba uiścić opłatę skarbową?

  właściwemu w sprawie opłaty skarbowej zbiorczej informacji o przypadkach nieuiszczenia należnej opłaty skarbowej od złożonych w sądzie dokumentów stwierdzających udzielenie pełnomocnictwa lub (...)

 • Zmiana nazwiska a pełnomocnictwo

  . Po znalezieniu nabywcy, przedstawiliśmy wymagane dokumenty: wypis aktu notarialnego kupna sprzedaży, wypis aktu notarialnego pełnomocnictwa, zaświadczenie ze spółdzielni mieszkaniowej, (...)

 • Pełnomocnictwo w formie aktu notarialnego

  własności nieruchomości). Natomiast w formie aktu notarialnego można udzielić każdego pełnomocnictwa. Przy czym należy pamiętać, że do udzielenia pełnomocnictwa rodzajowego lub (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane