Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak powołać inspektora ochrony danych?

  osobowych; okres, przez jaki dane są przetwarzane; zakres geograficzny przetwarzania danych osobowych; W pojęciu przetwarzania danych na „dużą skalę” mieści się np. (...)

 • Kodeks pracy

  pracownika - orzeka o bezskuteczności wypowiedzenia, a jeżeli umowa uległa już rozwiązaniu - o przywróceniu pracownika do pracy na poprzednich warunkach albo o (...)

 • Rejestracja bazy danych w GIODO

  ;w wynikających z regulacji o ochronie danych osobowych. Administrator danych jest obowiązany zastosować środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych (...)

 • Porada prawna na temat wzór oświadczenie pracownika o ochronie danych osobowych

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór oświadczenie pracownika o ochronie danych osobowych, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ocena skutków dla ochrony danych

  danych. Ocenę skutków dla ochrony danych należy traktować jako narzędzie wspomagające podejmowanie decyzji w sprawie przetwarzania danych. Ocena skutków dla ochrony danych (...)

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  to nadmiernych kosztów, czasu lub działań (art. 6 ustawy o ochronie danych osobowych, dalej ustawa). Inne istotne definicje Zbiór danych - każdy posiadający (...)

 • Kiedy można przetwarzać dane osobowe?

  kwietnia 2016 r. w sprawieochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (inaczej ogólne rozporządzenie (...)

 • Ustawa o kontroli skarbowej

  przetwarzać je w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych, także bez wiedzy i zgody osoby, której dane te dotyczą. Administrator danych jest obowiązany udostępnić (...)

 • Zasady przetwarzania danych osobowych oraz ich zabezpieczanie

  przynajmniej jedno urządzenie systemu informatycznego, służącego do przetwarzania danych osobowych, połączone jest z siecią publiczną. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o (...)

 • Rewolucja w systemie ochrony danych osobowych

  ochronie danych osobowych oraz projektu ustawy o ochronie danych osobowych Celem tych konsultacji jest zebranie możliwie najszerszego spektrum opinii dotyczących (...)

 • Co reguluje RODO?

  Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO). W omawianym rozporządzeniu ustanowione zostały przepisy o ochronie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane