Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zaległa opłata parkingowa

  wyrok NSA z 13 sierpnia 1996 r., sygn. SA/Ka 1572/95, opubl. Prawo Gospodarcze 1998/2 str. 31). Jeżeli dojdzie do stwierdzenia nieważności decyzji z tego powodu, to powinno nastąpić umorzenie (...)

 • Wniosek o udzielenie informacji publicznej

  organowi wydanie decyzji w przypadku odmowy udostępnienia informacji oraz umorzenia postępowania o udostępnienie informacji w przypadku, gdy informacja publiczna nie może być udostępniona (...)

 • Cofnięcie pozwu po sprzeciwie

  pozwu będzie umorzenie całego postępowania, w drugim nastąpi rozstrzygnięcie sprawy w pozostałym zakresie. Sąd może uznać za niedopuszczalne cofnięcie pozwu, zrzeczenie się lub ograniczenie

 • Opinia prawna na temat wzór decyzji umorzenie postępowania o wymeldowanie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór decyzji umorzenie postępowania o wymeldowanie , zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zażalenie na umorzenie dochodzenia

  ;o jego zawieszeniu wydaje prowadzący postępowanie. Postanowienia, o których mowa wyżej, z wyjątkiem postanowienia o wszczęciu dochodzenia, zatwierdza prokurator. Śledztwo prowadzi Policja, (...)

 • Przywrócenie terminu w sprawie karnej

  W ramach przelewu powierniczego wierzytelności skierowałem do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia oszustwa. Prokurator umorzył dochodzenie a w decyzji o umorzeniu uznał (...)

 • Przebieg postępowania upominawczego

  obowiązek powiadomić nas pisemnie o swojej decyzji związanej z odroczeniem rozprawy? Czy od tego wyroku przysługuje nam odwołanie, a jeśli tak, to do jakiego sądu? Czy na Państwa portalu można (...)

 • Korekta podatku od nieruchomości

  lokalne, są obowiązane rozpoznawać sprawy w odpowiednim trybie, niezależnie od wniosku podatnika. Jeśli podatnik wnioskuje o umorzenie zaległości, a organ podatkowy dojdzie do przekonania, (...)

 • Jaki jest termin na powiadomienie strony o prowadzonym postępowaniu zażaleniowym?

  otrzymałam postanowienie o umorzeniu, od którego wniosłam w terminie 7 dni zażalenie z wnioskiem o ponowne wszczęcie śledztwa. Pismo złożyłam 5 stycznia 2005 r. We wniosku wskazałam błędy (...)

 • Obniżenie kapitału zakładowego w spółce z o.o.

  (zarząd może podjąć uchwałę o obniżeniu kapitału zakładowego w szczególnym przypadku - na podstawie art. 199 § 5 ksh), która stanowi zmianę umowy spółki. Co do zasady (...)

 • Odwołanie się od decyzji o umorzeniu

  i apelacyjna nie zmieni decyzji? Ile jeszcze odwołań pozostaje? Zgodnie z art. 306 kodeksu postępowania karnego pokrzywdzonemu oraz instytucji samorządowej, państwowej lub społecznej, która (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Unieważnienie małżeństwa Kościelnego

  Prosze o pomoc.Mam 25 lat i od 2 lat jestem po rozwodzie cywilnym.Teraz chcialabym rowodu Koscielnego.Prosze mi pomoc bo nie wiem od czego mam zacząc.Bylam (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)

 • ZUS i zadłużenie

  Witam Proszę o rade w nast sprawie; Prowadziłem kiedyś firmę, która okazała się niewypałem, w ten sposób dorobiłem się mnóstwa długów, wtym (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • Jak spowodować zmianę treści postanowienia prokuratora

  Prokurator umorzył postępowanie z uwagi na śmierć sprawcy wypadku, w którym zginęły dwie osoby: kierowca i pasażer. Zgodnie z pouczeniem złożono (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane