Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Uznawanie zagranicznych świadectw szkolnych oraz świadectw maturalnych

  potwierdzone zostały kwalifikacje zawodowe, uznane na powyższych zasadach za równorzędne świadectwu ukończenia odpowiedniej polskiej szkoły publicznej: zasadniczej szkoły zawodowej, technikum (...)

 • Szkoła w roku szkolnym 2017/2018 - informacje dla rodziców

  podstawowej, rozpoczną naukę w klasie VII szkoły podstawowej. Od 1 września 201 7 r. nowa podstawa programowa kształcenia ogólnego będzie obowiązywała w klasach I, IV, VII szkoły (...)

 • Jak będą przeprowadzane egzaminy eksternistyczne?

  dorosłych może przystąpić osoba, która posiada świadectwo ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej, szkoły zasadniczej lub szkoły średniej, stanowiącej podbudowę (...)

 • Porada prawna na temat wzór świadectwa ukończenia szkoły podstawowej 1975

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór świadectwa ukończenia szkoły podstawowej 1975, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak zdobyć kwalifikacje poza szkołą?

  ; posiada świadectwo ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej albo szkoły ponadpodstawowej, dających wykształcenie średnie, oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie obejmującym (...)

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  : - ukończenie szkoły ponadpodstawowej lub ponadgimnazjalnej o profilu ogólnym albo - ukończenie szkoły ponadpodstawowej i posiadanie tytułu kwalifikacyjnego w zawodzie określonym (...)

 • Jak zostać pracownikiem ochrony?

  do przeprowadzenia badań ubiegających się o wydanie licencji,  dwie fotografie o wymiarach 3,5 × 2,5 cm,  kopię świadectwa ukończenia szkoły, odpowiednio podstawowej (...)

 • Będą elektroniczne legitymacje szkolne?

  eksternistycznych z zakresu wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla branżowej szkoły II stopnia i świadectwa dojrzałości. Projekt rozporządzenia wraz (...)

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 107 - 277)

  wytworzenia dokumentu. Opłaty stanowią przychód uczelni. 3. Minister właściwy do spraw szkolnictwa wyższego określi, w drodze rozporządzenia, wzór oraz tryb wystawiania legitymacji służbowej, (...)

 • Ustawa o świadczeniach w razie choroby i macierzyństwa

  przystąpili do ubezpieczenia chorobowego w ciągu 90 dni od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania dyplomu ukończenia studiów wyższych;   2) jeżeli niezdolność do (...)

 • Opinia z poprzedniego miejsca pracy

  ukończenia szkoły podstawowej, jeżeli chodzi o osobę niepełnoletnią, ubiegającą się o zatrudnienie w celu przygotowania zawodowego, orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane