Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 1 - 20r)

  stosuje się do świadczeń pieniężnych wynikających ze stosunków cywilnoprawnych oraz do opłat za usługi, do których stosuje się przepisy cenach. Art. 3. Ilekroć w ustawie (...)

 • Żądanie rozpoznania sprawy na podstawie odpisu skargi do sądu administracyjnego

  . Jeżeli zaś organ nie przekazał sądowi skargi mimo wymierzenia grzywny, sąd może na żądanie skarżącego rozpoznać sprawę na podstawie nadesłanego odpisu skargi, gdy stan faktyczny i prawny (...)

 • Postępowanie upadłościowe

  tygodni mogą oni wnieść zarzuty przeciwko planowi do sędziego-komisarza. Na jego postanowienie w tym względzie służy zażalenie do sądu prowadzącego sprawę. Na postanowienie tego sądu można (...)

 • Opinia prawna na temat wzór skargi do nfz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór skargi do nfz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Turystyka po Europie

  odmowy przyjęcia na pokład, gdy na dany lot do odprawy zgłosiła się większa ilość osób, niż miejsc w samolocie, przewoźnik zobowiązany jest do rekompensaty pieniężnej w wysokości (...)

 • Koszty postępowania egzekucyjnego

  skargi. Więcej na temat skargi na czynności komornika znajduje się w artykule znajdującym się na stronach naszego serwisu Skarga na czynności komornika Wzór skargi na czynności (...)

 • Informacje o majątku dłużnika

  nie wystąpił. Komornik ponadto, na wniosek wierzyciela, może wystąpić o informacje do organów podatkowych i ZUS. Brak jest zatem, w tym stanie sprawy, podstaw do wnoszenia skargi na czynności (...)

 • Wniosek o wymianę formularza E-111 na Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego dla bezrobotnych

  Od 1 stycznia 2006 r. dokumentem potwierdzającym prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych na terenie państw Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i Lichtensteinu będzie Europejska Karta

 • Zmiany w kosztach sądowych

  wydatków;  skargi na orzeczenie referendarza sądowego w przedmiocie zwolnienia od kosztów sądowych;  skargi na orzeczenie referendarza sądowego w przedmiocie odmowy ustanowienia adwokata (...)

 • Ułatwienia w ustanawianiu adwokata lub radcy prawnego „z urzędu" i inne zmiany w postępowaniu cywilnym

  . Swoją opinię dotyczącą braku podstaw do wniesienia skargi powinni przedstawić na piśmie. W projekcie zawarto przepisy dotyczące utworzenia sądowej służby doręczeniowej. Będzie ona tworzona (...)

 • Nowa ustawa Prawo własności przemysłowej

  dotychczasowego wzoru zdobniczego,wprowadzenie instytucji sprzeciwu do wydanej już decyzji o udzieleniu prawa wyłącznego,ustanowienie procedury zatrzymania na granicy towarów, co do których istnieje (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane