Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana danych KRS

  udziałów, ewentualnie uchwałę o zgodzie na ich zbycie i oświadczeniami o rezygnacji z prawa pierwokupu, oświadczenie nowego członka zarządu, adres nowego członka zarządu, wzór podpisu członka (...)

 • Wzór podpisu prezesa zarządu

  dwojga członków zarządu pozostaje jeden z nich, nie ma konieczności składania do akt rejestrowych wzoru podpisu pozostałego w zarządzie członka. Dokument ten znajduje się bowiem w aktach rejestrowych

 • Kwestionowanie podpisu

  wzorem podpisu złożonym do Krajowego Rejestru Sądowego przy powoływaniu danego członka zarządu. Instytucja wzoru podpisu została wprowadzona właśnie w celu możliwości weryfikacji podpisów

 • Opinia prawna na temat wzór podpisu

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór podpisu, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zgłoszenie adresu członka zarządu do KRS

  Członek zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością złożył kilka lat temu po wyborze do zarządu spółki wzór podpisu przed notariuszem. Zawarta informacja odnośnie dowodu osobistego (...)

 • Zawarcie umowy przez wysłanie dokumentów

  podpisaną umowę przesłać pocztą. Druga strona powinna mieć wzór podpisu swojego kontrahenta, tak by wiedzieć, że podpis pod przesłaną umową należy do tej strony. Może do tego posłużyć (...)

 • Zawarcie i rozwiązanie umowy o elektroniczny instrument płatniczy

  posługiwanie się elektronicznym instrumentem płatniczym wymaga użycia podpisu posiadacza lub użytkownika karty płatniczej, do umowy o elektroniczny instrument płatniczy dołącza się wzór (...)

 • Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego

  , oraz czy tłumaczenie lub odpis jest poświadczony i przez kogo.  Art. 19. Tłumacz przysięgły, który uzyskał prawo do wykonywania zawodu, składa wzór podpisu oraz odcisk swojej (...)

 • Postępowanie przy rejestracji spółki z o.o.

  Zakładam jednoosobową spółkę z o.o. Jest sporządzony akt założycielski oraz potwierdzony wzór podpisu prezesa zarządu i zaświadczenie o jego niekaralności. Jak zarejestrować spółkę (...)

 • Wymagania względem członków organów spółek

  , Warszawa 2007 Wydawnictwo Prawnicze LexisNexis, komentarz do art. 425 ksh, LexPolonica). Na marginesie należy wskazać, iż do wniosku o rejestrację należy dołączyć: wzór podpisu (...)

 • Zmiana prezesa zarządu w spółce z o.o.

  zarządu i powołania nowego. Złożyć trzeba również poświadczony notarialnie wzór podpisu nowego członka zarządu, sporządzone przezeń oświadczenie, że jego wybór do zarządu nie koliduje (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane