Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Po zniesieniu współwłasności

  ;rej współwłasność została zniesiona. Wniosek w wpis w księdze wieczystej ma formę standardowego formularza (formularz KW-WPIS). Jeżeli nieruchomość nie ma księgi wieczystej, konieczne (...)

 • Wniosek o wydanie pozwolenia na budowę

  takiego sposobu określenia zakresu świadczy wzór pozwolenia na budowę zamieszczony w załączniku do podanego już wyżej rozporządzenia. Jest to podyktowane koniecznością jak najlepszego doprecyzowania (...)

 • Jak znaleźć dobrego prawnika?

  wypełnić zeznanie podatkowe, tudzież jak prowadzić książkę przychodów i rozchodów. Zajmą się natomiast, niejednokrotnie bardzo profesjonalnie, reprezentowaniem klienta przed organami podatkowymi, (...)

 • Opinia prawna na temat wzór kw-wpis jak wypełnić

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wzór kw-wpis jak wypełnić, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Regulamin sklepu internetowego - wzór

  poważnymi konsekwencjami finansowymi. (pg) regulamin sklepu internetowego, wzór, regulamin, sklep

 • Nowy wzór dowodu osobistego od stycznia 2015 roku

  pozostaną takie same jak dotychczas. Natomiast fotografia, która będzie wykorzystywana w dowodzie osobistym będzie taka sama jak ta, która obowiązuje w paszportach. Dowód osobisty będzie (...)

 • Informacje o majątku dłużnika

  egzekucji. Komornik może również zwrócić się do ww. instytucji, jak również do urzędów skarbowych i oddziałów zakładu ubezpieczeń społecznych - celem ustalenia dochodów dłużnika oraz numerów (...)

 • Dodatek mieszkaniowy a użyczenie

  4, może Pani zatem starać się o dodatek mieszkaniowy. Jednakże trzeba to udowodnić, a do tego najlepsza jest umowa pisemna. Wzór takiej umowy można znaleźć na stronach naszego serwisu. Spółdzielnia

 • Wniosek o rejestrację Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (KRS-W3) - wzór

  jeszcze szereg załączników. Dzięki niniejszemu przykładowo wypełnionemu formularzowi zobaczysz jak prawidłowo wypełnić swój własny wniosek. spółka z o.o., rejestracja, KRS, zarząd, zgłoszenie, (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pozew do Sądu Pracy

  Proszę o pomoc w znalezieniu wzoru pozwu skladanego do Sądu Pracy (Andrzej 40) leszczyna@go2.pl napisz na prv to Ci wyślę e A czy ktos moze mi podpowiedziec (...)

 • Weksel in blanco - jak wypełnić prawidłowo?

  Bardzo proszę o pomoc. Jak powinien być przygotowany / wypełniony częściowo weksel in blanco składany wraz z deklaracją wekslową jako zabezpieczenie (...)

 • jak wypełnic pit 28 rok 2010 przykład

  Witam Mam pytanie gdzie znajdę wzór wypełnionego PIT-u 28?Z góry dziekuję za wszelkie informacje PIT28 składa sie do końca stycznia każdego roku, (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane