Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • NIP i REGON w sp. z o.o. w organizacji

  przypadku nie dopuszczalności działania z punktu 2 oraz 3, jaki Nip i Regon ma używać spółka w organizacji? Spółka z o.o. w organizacji może wystąpić o nadanie numeru (...)

 • Jak założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? - Sekwencja czynności

  z o.o. może być także założona przez jedną osobę (akt założycielski zastępuje umowę spółki), pod warunkiem, że nie będzie to inna jednoosobowa sp. z o.o.; (...)

 • Spółka z o.o. w organizacji

  ? Spółka może rozpocząć działalność przed otrzymaniem numeru NIP i REGON. Jednakże Spółka z o.o. uzyskuje status spółki z o.o. w organizacji z chwilą zawarcia (...)

 • Porada prawna na temat wyszukiwanie regon po nazwie dgm sp. z o.o.

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wyszukiwanie regon po nazwie dgm sp. z o.o., zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Likwidacja spółki cywilnej małżonków

  dotąd z bieżącej działalności. 1. Należy złożyć wniosek o zmianę wpisu do gminnej ewidencji działalności gospodarczej i o wykreślenie jednego z małżonków z tej ewidencji. (...)

 • Rusza rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym

  bezpłatnie dostępny w internecie. Będzie można z niego korzystać bez konieczności rejestrowania się na stronie i logowania. Strona umożliwi wyszukiwanie danych po nazwisku albo nazwie (...)

 • Używanie takiej samej nazwy firmy

  handlowego (sp. z o.o., akcyjne) nie było jednak możliwe zarejestrowanie w jednym sądzie dwóch spółek o identycznej nazwie. W przedstawionym problemie może mieć zastosowanie (...)

 • Obowiązki zgłoszeniowe spółki z o.o.

  ;w bankowych, adres siedziby i adres do korespondencji, adres prowadzenia działalności.  spółka, z o.o., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgłoszenie, KRS, Regon, (...)

 • Faktura VAT a spółka z o.o. w organizacji

  notarialnego powstaje spółka z o.o. w organizacji. Spółka ta może już działać prawnie, a z momentem wpisu do rejestru przedsiębiorców (KRS) spółka w organizacji (...)

 • Błąd w nazwie dłużnika w nakazie zapłaty

  na żądanie stron, sprostować w wyroku niedokładności, błędy pisarskie albo rachunkowe lub inne oczywiste omyłki. Jednak zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z dnia 8 czerwca 1977 r. (sygnatura: (...)

 • Uzyskanie numeru NIP i REGON

  właściwemu organowi. Przepis ten zacznie jednak obowiązywać dopiero od 1 stycznia 2007 r. Wniosek o wpis sąd rejestrowy powinien rozpatrzyć w ciągu 14 dni od daty złożenia wniosku. spółka z o.o., (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • zmiany w zakresie dzialajnosci w sp z oo

  Czy po zatwierdzeniu przez notariusza zmian w zakresie dzialalnosci (poszerzenie) moge odrazu dzialac w tym nowym zakresie, czy dopiero jak dostane potwierdzenie (...)

 • Umowa o dzieło. Czy wysyłając CV mogę zgodzić się już na podpisanie umowy ?

  Rozsyłałem CV by znaleźć jakąś prace na wakacje. No i łapałem się każdej oferty w mojej okolicy. Wysłąłem CV 1 Pan odpisał przedstawil oferte (...)

 • Zlecę odzyskanie długu.

  Ubojnia drobiu poszukuje chętnych do odzyskania bezzaliczkowo długu w wysokości ponad 125000 zł od firmy IKA sp. z oo z Kłodzka oraz od prezesa tej (...)

 • problem z umowa zlecenie

  Witam, mam 2 problemy dotycza one umowy zlecenie. Pierwsze to pracowalem na umowe zlecenie na dwie umowy, w dwoch osobnych firmach (spolkach ?) z pierwsza (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane