Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wykazy podmiotów VAT

  wygląda tak:   NIP: Nazwa pełna Wykaz  o którym mowa w art. 96b ust. 1 pkt 1   o którym mowa w art. 96b ust. 1 pkt 2 Przepisz kod z obrazka

 • Faktura VAT a spółka z o.o. w organizacji

  ;łki na fakturze, jednak w praktyce tak się postępuje. W przypadku jeśli faktura miałaby dokumentować dużą transakcję warto po uzyskaniu numeru NIP dokonać korekty takiej faktury i ująć (...)

 • NIP i REGON dostaniesz szybciej

  Ewidencji Podatników i rejestru GUS) automatycznie po dokonaniu wpisu podmiotu do Krajowego Rejestru Sądowego, przy wykorzystaniu systemu teleinformatycznego. Nadane identyfikatory będą także (...)

 • Porada prawna na temat wyszukiwanie po nip gus

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wyszukiwanie po nip gus, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jedno okienko. Łatwiej będzie założyć firmę

  trzeba na to czekać ok. 25 dni; po zmianach ma to być 7 dni. Będzie to możliwe dzięki nadawaniu NIP-u i Regonu automatycznie po dokonaniu wpisu do KRS. Identyfikatory te nadawane będą (...)

 • Nowe zasady zwrotu VAT za materiały budowlane

  (przystosowaniu) budynku niemieszkalnego, jego części lub pomieszczenia niemieszkalnego na cele mieszkalne, dokonają po dniu 31 grudnia 2007 r. Pozwoli to zminimalizować negatywne skutki dla społeczeństwa (...)

 • Obowiązki zgłoszeniowe spółki z o.o.

  ;w bankowych, adres siedziby i adres do korespondencji, adres prowadzenia działalności.  spółka, z o.o., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zgłoszenie, KRS, Regon, urząd statystyczny, NIP

 • Jedno okienko przyspieszy działność gospodarczą

  chwili rejestracji w KRS. Realizacja uproszczonego obowiązku zgłoszeniowego w zakresie danych uzupełniających będzie następowała już po wpisie do Krajowego Rejestru Sądowego i uzyskaniu NIP (...)

 • Szybciej założysz działalność gospodarczą

  w rankingu. Proponowane przez ministra sprawiedliwości zmiany wejdą w życie 14 dni po ukazaniu się w Dzienniku Ustaw. nip, działalność, gospodarcza,

 • Czy mogę dobrowolnie ubezpieczyć się w NFZ?

  przeciętne wynagrodzenie wyniosło 2429,50 zł (składka: 200,43 zł). Składki na dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne pobiera i ewidencjonuje wyłącznie Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Ubezpieczony do 7 dni (...)

 • Odwrotne obciążenie VAT przy świadczeniu usług budowlanych

  zakresie VAT z każdego miejsca. Ustalenie, czy dany podmiot jest podatnikiem, jest możliwe po podaniu właściwego identyfikatora NIP. Jak należy rozumieć pojęcie „podwykonawca”? (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane