Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • "Druga" akcyza w komisie samochodowym

  kwoty akcyzy należnej z tytułu sprzedaży samochodu przez komisanta z reguły nie uwzględniają już akcyzy zapłaconej przy nabyciu przez komitenta, który auto sprowadził i dochodzi do (...)

 • Sprzedaż samochodu przez komis

  komisanta z reguły nie uwzględniają już akcyzy zapłaconej przy nabyciu przez komitenta, który auto sprowadził i dochodzi do konieczności zapłacenia „drugiej” akcyzy. komis, (...)

 • Stawka akcyzy za sprowadzone auto

  Ile wynosi stawka akcyzy od samochodu z Niemiec? Samochód mercedes klasa S poj. silnika 3 litry, rok produkcji 2007. Zgodnie z art. 105 pkt 1 ustawy o podatku akcyzowym, stawka akcyzy na

 • Opinia prawna na temat wysokosc akcyzy za sprowadzone auto

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wysokosc akcyzy za sprowadzone auto, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zakup sprowadzonego samochodu

  Chciałbym zakupić auto od innej osoby, która sprowadziła auto z Niemiec. W informacji podane jest, że sprowadzone auto należy poddać opłatom. Chciałbym się dowiedzieć, jakie (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane