Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Karta podatkowa w 2018 roku

  r. ##baner## W jego załączniku nr 1 podano wysokość stawek karty podatkowej: Część I. Działalność usługowa oraz wytwórczo-usługowa Lp. Zakres działalności Oznaczenie (...)

 • Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych

  , stan techniczny oraz wiek budynków.4. Przy określaniu wysokości stawek, o których mowa w ust. 1 pkt 2 lit. b-e oraz w ust. 1 pkt 3, rada gminy może różnicować wysokość stawek (...)

 • Maksymalne stawki podatku od nieruchomości w 2018 r.

  Górna wysokość stawek podatku od nieruchomości Rada gminy, w drodze uchwały, określa wysokość stawek podatku od nieruchomości, z tym że stawki nie mogą przekroczyć rocznie (...)

 • Porada prawna na temat wysokość stawek

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wysokość stawek, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zmiany w diecie osadzonych w zakładach karnych

  . Zmienia się także wysokość stawek dziennych, które zostały podwyższone WYSOKOŚĆ STAWEK DZIENNYCH  Lp. Rodzaj norm wyżywienia oraz diet Symbol Wysokość (...)

 • Podatek od nieruchomości na cele rekreacyjne

  , rodzaj zabudowy, przeznaczenie i sposób wykorzystywania gruntu. Przy określaniu wysokości stawek, podatku od budynków rada gminy może różnicować ich wysokość dla poszczególnych (...)

 • Wynagrodzenie dla pełnomocnika procesowego

  , wynikającą z założenia o jego zasadniczo słabszej pozycji ekonomicznej w stosunku do pracodawcy – wysokość stawek minimalnych (wpływająca też na wysokość stawek maksymalnych), (...)

 • Maksymalne stawki opłat lokalnych w 2018 r.

  zwolnienia przedmiotowe od opłat lokalnych; może różnicować wysokość stawek opłaty reklamowej uwzględniając lokalizację oraz wielkość lub rodzaj tablicy reklamowej lub urządzenia (...)

 • Ile kierowcy zapłacą za sprawdzenie kwalifikacji?

  kwalifikacje;  wysokość opłat za sprawdzenie kwalifikacji osób ubiegających się o wydanie uprawnienia do kierowania pojazdami lub podlegających sprawdzeniu kwalifikacji;  wysokość (...)

 • Podatki w górę? Po tej decyzji to formalność

  . Podane w ten sposób stawki są stawkami maksymalnymi. Ostateczna ich wysokość zależy od decyzji gminy, która w drodze uchwały określa wysokość stawek. W sytuacji jednak, gdy górne (...)

 • Chcesz mieć domek letniskowy? Możesz zapłacić 1450 zł podatku

  stawka - 7,36 zł za 1m2 budynku i 0,43 zł za 1m2 gruntu, Wysokość podatku - 1448 zł (1104 zł domek, 344 zł grunt). Domek o charakterze mieszkalnym, Maksymalna stawka - 0,70 zł za 1 m2 budynku, Wysokość

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane