Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wyrzucona z domu?

  Kiedy Gmina może mnie wymeldować z urzędu, jestem po rozwodzie i czy teraz zostanę wyrzucona ? Co powinnam teraz zrobic , proszę o pomoc. (...)

 • Wyrzucona z domu przez matkę

  Mam taki problem, jestem już pełnoletnia mieszkam z tylko z matką. Nie pracuje ponieważ studiowałam. Czy matka ma prawo wyrzucic mnie z mieszkania (...)

 • Jak exmitowac psychopate z domu

  Sprawa dotyczy mojej siostry a ja mieszkam za daleko zeby jej pomoc. Jest mezatka od 15 lat z mezem alkoholikiem, manipulatorem i psychopata. Zapytacie (...)

 • Przemoc w rodzinie, pomoc i opieka nad dzieckiem

  Proszę o pomoc w sprawie przyjaciółki, ponieważ sama juz nie jestem w stanie nic zrobić. Przez 14 lat doznawała przemocy o charakterze fizycznym, (...)

 • wyrzucona przez ojca, bo się puszcza

  Moja koleżanka z klasy została wyrzucona z domu, bo jej ojciec zastał ją z chłopakiem i stwierdził, że skoro się puszcza, to nie ma prawa mieszkać (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane