Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zakres zaskarżenia wyroku rozwodowego

  odbyła się jeszcze pierwsza rozprawa. Czy na obecnym etapie kobieta może jeszcze złożyć wniosek, aby zmieniono wyrok rozwodowy również w kwestii kosztów? Czy lepiej by było zaskarżyć wyrok (...)

 • Prawomocność wyroku rozwodowego

  dzieckiem? Opisywany w pytaniu wyrok rozwodowy zawierający rozstrzygnięcie o kontaktach z dzieckiem nie jest prawomocny, skoro strona może się jeszcze od niego odwołać. Nie można więc jeszcze (...)

 • Integralność wyroku rozwodowego, a wymiar opłaty od apelacji (wybrane zagadnienia)

  124/99[6] stwierdzając, że zmieniony w wyniku apelacji wyrok rozwodowy w części dotyczącej wysokości świadczeń alimentacyjnych na rzecz dzieci ma byt samodzielny. Orzeczenie to zostało wydane (...)

 • Porada prawna na temat wyrok rozwodowy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wyrok rozwodowy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Władza rodzicielska przy rozwodzie

  , rozwód, małżonkowie, rodzice, dziecko, wyrok rozwodowy, zawieszenie władzy rodzicielskiej, dziecko, rodzic, małżonkowie

 • Opłaty za mieszkanie po rozwodzie

  mieszkalny, najemcy, czynsz, wyrok rozwodowy

 • Eksmisja byłego małżonka z mieszkania

  majątku wspólnego; sposób podziału tego majątku zależy bowiem od całokształtu okoliczności, ustalonych w tym postępowaniu. rozwód, wyrok rozwodowy, eksmisja, komornik, egzekucja, świadczeń, (...)

 • Procedura uprawomocnienia się wyroku

  Wyrok w sprawie rozwodowej został ogłoszony w poniedziałek. Czy w poniedziałek za trzy tygodnie wyrok będzie prawomocny, czy nabiera mocy od wtorku? Orzeczenie sądu staje się prawomocne, jeżeli (...)

 • Przesłanka orzeczenia rozwodu z orzekaniem o winie

  , rodzinne, wyrok rozwodowy, wina w rozkładzie pożycia, wyrok z orzekaniem o winie

 • Korzystanie ze wspólnego mieszkania po rozwodzie

  . Wyrok staje się prawomocny, jeśli żadnej ze stron nie przysługuje środek zaskarżania. Jeżeli żadna ze stron nie złoży wniosku o uzasadnienie wyroku, wyrok stanie się prawomocny po trzech (...)

 • Apelacja od orzeczonej wysokości alimentów

  następuje w momencie ogłoszenia lub podpisania wyroku zmieniającego lub uchylającego wyrok zaopatrzony rygorem natychmiastowej wykonalności, a więc z momentem wydania wyroku przez sąd apelacyjny. (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • ALIMENTY na żonę ?!

  Jestem w trakcie rozwodu z orzekaniem o winie ze strony męża.. Od pięciu miesięcy jestem osobę bezrobotną bez prawa do zasiłku. Mam zasądzone alimenty (...)

 • alimenty

  witam rostałem się z dziewczyna i mamy 4 miesieczną curke i chce mie podaci o alimenty ja zarabiam 1500zł ile mogą mi sasodzici do płacenia Wysokość (...)

 • wyrok rozwodowy a dokumenty

  Witam, z tego co mi wiadomo wyrok uprawomacnia się po 21 dniach. Czy Sąd przesyła jakąś informację do małżonków o ustaniu małżeństwa, czy może (...)

 • wyrok rozwodowy i umorzenie alimentów

  W pozwie rozwodowym była żona wnioskowała min. o ograniczenie dla mnie praw rodzicielskich nad dwiema córkami (wtedy 18 i 15 lat) oraz o utrzymanie (...)

 • Da się windykować alimenty w każdej sytacji !!!!!!!!!!

  Szanowni Państwo, zauważyłem, że stale przewija się przez to forum ten sam temat. Ponieważ jestem ojcem dwojga dzieci, które niezmiernie kocham (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane