Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Rekompensata od operatora telefonii komórkowej

  niskiej jakości, komunikacja urywa się. W konsekwencji trzeba korzystać telefonu stacjonarnego, co jest droższe i mniej wygodne. Nadto, kiedy dzwoni kontrahent, trzeba przerywać rozmowę i oddzwaniać (...)

 • Ważne zmiany dla posiadaczy komórek

  połączeń wychodzących na numery o podwyższonej opłacie, jak i połączeń przychodzących z takich numerów. Nie ważne przy tym, czy korzystamy z komórki czy telefonu stacjonarnego. Możliwe (...)

 • Rozlicz się już dziś. Szybki PIT Ci w tym pomoże

  ; doradzą w sprawie ulg i odliczeń: 9, 10, 11 marca w godzinach 8.30-11.00 w „Dzień Dobry TVN" - nr 0703 300 300 (z telefonu stacjonarnego), *7203 (z telefonu komórkowego)18 marca, (...)

 • Porada prawna na temat wyrejestrowanie telefonu stacjonarnego

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wyrejestrowanie telefonu stacjonarnego, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń pod 112

  położenia.Połączenie z numerem 112 jest bezpłatne. Numer można wybrać z telefonu stacjonarnego, komórkowego lub z automatu telefonicznego. Zazwyczaj połączenie mogą również wykonywać (...)

 • Europejski Dzień Numeru 112

  używać numeru 112 zarówno ze stacjonarnego telefonu, jak i komórki. Mimo że czasem musieliśmy pogrozić rządom i wkroczyć na ścieżkę sądową, kiedy nie wykonywały one swoich powinności, (...)

 • Podatki a faktura z USA

  powyższy rachunek, zwłaszcza że jest on wystawiony na osobę prywatną. Czy możliwe jest przefakturowanie? Usługa polega na używaniu telefonu stacjonarnego do wykonywania połączeń głosowych (...)

 • Nieuczciwi sprzedwacy pod okiem UOKiK. 7 wniosków do prokuratury

  . Sprzedawca nie zawsze musi poznać numer telefonu komórkowego kupującego (w niektórych przypadkach jego podanie może oznaczać skorzystanie z usługi premium, polegającej na odbieraniu lub wysyłaniu (...)

 • Nie zapłacisz za zbyt wolny internet

  , telefonu stacjonarnego oraz komórki abonamentowej. To nie wszystkie planowane przez ministerstwo zmiany. Pozostałe – nie mniej ważne – przedstawiamy w ramce poniżej. Jakie (...)

 • 14 Raport Komisji Europejskiej

  stacjonarnego i mobilnego szerokopasmowego dostępu do sieci Internet, który w bardziej adekwatny sposób obrazowałaby stan rynku, zwłaszcza w sytuacji, gdy rynek dostępu mobilnego rozwija się bardzo (...)

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • POLISA POSAGOWA PZU

  Poszukuję osób,które złożyły do sądu pozwy o wypłacenie należności z tytułu"polisa posagowa".Odwoływałam sie do PZU,ale bezskutecznie,dlatego (...)

 • Waloryzacja polisy PZU

  Witam. Mam polisę założoną przez rodziców w '84r. (ubezpieczenie uposażenia dzieci). Powinienem dostać teraz znaczną kwotę z PZU, lecz oni oferują (...)

 • dotyczy druku PCC

  Kupiłem auto i w urzędzie skarbowym dowiedziałem się o konieczności wypełnienia druku PCC. Mój problem polega na tym, że nie mam kontaktu ze sprzedającym (...)

 • firma w domu

  Mam parę pytań, prowadzę swoja działalność w domu i nie wiem jak rozliczyć wydatki np. na czynsz lub prąd? A połączenia z telefonu stacjonarnego? (...)

 • jak walczyć o pieniądze z polisy posagowej PZU

  Polisa posagowa, umowa posagowa, polisa ubezpieczenia zaopatrzenia dzieci PZU 1) Zawarłeś polisę ubezpieczenia zaopatrzenia dzieci w PZU? 2) Opłacałeś (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane