Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zarejestrować odbiornik RTV?

  właściciela odbiornika RTV Procedura postępowania w przypadku zgłaszania przez użytkownika zmiany danych, jest analogiczna jak w przypadku składania wniosku o rejestrację odbiorników (...)

 • Abonament radiowo-telewizyjny 2016

  nieopłacenie odbiornika radiowego czy telewizyjnego. W przypadku posiadania odbiornika radiowego, kara wynosi 195 zł, a za niezarejestrowany odbiornik telewizyjny 645 zł. Nie wszyscy muszą płacić Za (...)

 • Kara za niepłacenie abonamentu RTV

  . lub 27. dnia jednostki Poczty Polskiej nie mogą naliczać odsetek za zwłokę w jej uiszczeniu.  Zob. też planowane zmiany:  Nie unikniesz abonamentu RTV! Szykuje się skuteczniejszy pobór

 • Porada prawna na temat wyrejestrowanie odbiornika rtv

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wyrejestrowanie odbiornika rtv, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Abonament RTV 2014: kolejna podwyżka

  formularz, na którym oświadczą, że są uprawnione do zwolnienia. Szczegółowy opis niezbędnych dokumentów znajdziesz w artykule: Kto jest zwolniony z abonamentu RTV. Koniec abonamentu (...)

 • Nie unikniesz abonamentu RTV!

  abonamentowe, radio, telewizja, abonament, RTV, Poczta Polska, rejestracja, odbiornik, telewizor

 • Opłaty abonamentowe za radio i telewizor - 2011 rok

  , telewizor, telewizja, abonament, odbiornik radiowy, telewizyjny, RTV, obowiązek

 • Charakter prawny abonamentu radiowo-telewizyjnego

  artykule: Abonament RTV - aktualne stawki). Obowiązek opłat abonamentowych ustaje w momencie wyrejestrowania odbiornika lub złożenia w urzędzie pocztowym oświadczenia o zwolnieniu z abonamentu (...)

 • Abonament RTV 2011: drożej za radio i TV

  odbiornika) oraz okres przez jaki nie płaciliśmy i kwotę zadłużenia. We wniosku musimy również uzasadnić niepłacenie abonamentu. Ponadto należy do niego dołączyć dokumenty, które (...)

 • Korzystanie w pracy z prywatnego odbiornika RTV

  niezarejestrowanego odbiornika grożą sankcje. Zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, w przypadku stwierdzenia używania niezarejestrowanego odbiornika radiofonicznego lub telewizyjnego pobiera (...)

 • Opłacanie przez najemcę abonamentu RTV

  odbiornika jest wynajmujący, a odbiornik ten znajduje się w wynajmowanym lokalu i tym samym posiadaczem tego odbiornika jest najemca, to na najemcy a nie na wynajmującym ciąży obowiązek uiszczania (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Abonament RTV 2013.

  Z dniem 1 stycznia 2013 roku, opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, natomiast opłata za używanie odbiornika telewizyjnego (...)

 • Abonament RTV 2013

  Witam! Od 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego (...)

 • Abonament RTV 2013 ? szykuje się kolejna podwyżka.

  Bardzo istotna sprawa. Z dniem 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie (...)

 • Abonament RTV 2011 !!

  Wysokość opłat za używanie odbiorników RTV 2011 RADIO * za jeden miesiąc - 5,35 zł * za dwa miesiące - 10,45 zł * za trzy miesiące - 15,50 (...)

 • Abonament RTV 2013, a brak telewizora?

  Witam, mam pytanie, co w przypadku osob, ktore nie maja ani telewizora, ani radia czy tez musza placic abonament radiowo-telewizyjny? Pozdrawiam Nie, ale (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane