Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zarejestrować odbiornik RTV?

  właściciela odbiornika RTV Procedura postępowania w przypadku zgłaszania przez użytkownika zmiany danych, jest analogiczna jak w przypadku składania wniosku o rejestrację odbiorników (...)

 • Abonament RTV 2014: kolejna podwyżka

  formularz, na którym oświadczą, że są uprawnione do zwolnienia. Szczegółowy opis niezbędnych dokumentów znajdziesz w artykule: Kto jest zwolniony z abonamentu RTV. Koniec abonamentu (...)

 • Abonament RTV 2015: kolejna podwyżka

  z opłat abonamentowych. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Kto jest zwolniony z abonamentu RTV? Od opłat RTV zwolnione są m.in. osoby: zaliczane do I grupy inwalidów, niezdolne (...)

 • Opinia prawna na temat wyrejestrowanie odbiornika rtv

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wyrejestrowanie odbiornika rtv, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Opłaty abonamentowe za radio i telewizor - 2011 rok

  , telewizor, telewizja, abonament, odbiornik radiowy, telewizyjny, RTV, obowiązek

 • Abonament RTV 2011: drożej za radio i TV

  odbiornika) oraz okres przez jaki nie płaciliśmy i kwotę zadłużenia. We wniosku musimy również uzasadnić niepłacenie abonamentu. Ponadto należy do niego dołączyć dokumenty, które (...)

 • Korzystanie w pracy z prywatnego odbiornika RTV

  niezarejestrowanego odbiornika grożą sankcje. Zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, w przypadku stwierdzenia używania niezarejestrowanego odbiornika radiofonicznego lub telewizyjnego pobiera (...)

 • Opłacanie przez najemcę abonamentu RTV

  odbiornika jest wynajmujący, a odbiornik ten znajduje się w wynajmowanym lokalu i tym samym posiadaczem tego odbiornika jest najemca, to na najemcy a nie na wynajmującym ciąży obowiązek uiszczania (...)

 • Podwyżka abonamentu RTV

  . Przypominamy, że nie trzeba opłacać każdego odbiornika z osobna. Podane stawki są takie same niezależnie od liczby używanych odbiorników w domu lub w samochodzie. Abonament płacimy w placówkach

 • Sprzedaż mieszkania i nierozwiązana umowa RTV

  naliczonymi odsetkami za opóźnienia w korzystaniu z odbiornika. Możliwym jest także zarejestrowanie odbiornika w nowym miejscu zamieszkania na Pani małżonka. Nie będzie to jednak oznaczało (...)

 • Abonament RTV 2012. Będzie drożej

  .  Do końca tego roku obowiązują stawki 5,35 zł miesięcznie za używanie odbiornika radiowego i 17,15  zł miesięcznie za używanie odbiornika telewizyjnego lub radiowego i telewizyjnego. Wysokość

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Abonament RTV 2013.

  Z dniem 1 stycznia 2013 roku, opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, natomiast opłata za używanie odbiornika telewizyjnego (...)

 • Abonament RTV 2013

  Witam! Od 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie odbiornika telewizyjnego (...)

 • Abonament RTV 2013 ? szykuje się kolejna podwyżka.

  Bardzo istotna sprawa. Z dniem 1 stycznia 2013 roku opłata za używanie odbiornika radiowego wyniesie 5,65 zł miesięcznie, a opłata za używanie (...)

 • Abonament RTV 2013, a brak telewizora?

  Witam, mam pytanie, co w przypadku osob, ktore nie maja ani telewizora, ani radia czy tez musza placic abonament radiowo-telewizyjny? Pozdrawiam Nie, ale (...)

 • Abonament RTV 2011 !!

  Wysokość opłat za używanie odbiorników RTV 2011 RADIO * za jeden miesiąc - 5,35 zł * za dwa miesiące - 10,45 zł * za trzy miesiące - 15,50 (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane