Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zmiana ustawa o ochronie zwierząt - ważne dla posiadaczy ras agresywnych

  specjalnie w celu uzyskania osobnika bardziej niebezpiecznegoSmycz i kaganiecPrzewidywane jest wprowadzenie na terenie miast obowiązku wyprowadzania psów w kagańcu lub na smyczy. (...)

 • Puszczenie psów po lesie luzem

  , których właściciela trudno ustalić mogą być schwytane i umieszczone w przeznaczonych do tego schroniskach. pies, las, zwierzęta, puszczanie psa luzem, prowadzenie psa na smyczy

 • Czym zajmuje się samorząd terytorialny?

  na podstawie porozumienia administracyjnego (sprawy powierzone). Są to zadania dobrowolnie przejęte na podstawie porozumienia z organami administracji rządowej (np. wojewodą). W porozumieniu strony (...)

 • Opinia prawna na temat wyprowadzanie psów na smyczy

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wyprowadzanie psów na smyczy, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jeszcze straż miejska, czy już Policja?

  obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej, na które nie jest wymagane pozwolenie na broń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji. Razem z powiększonym (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane