Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • Wypowiedzenie umowy zlecenie

    W jaki sposób mogę wypowiedzieć umowę zlecenia? Odsyłam do art. 746 kodeksu cywilnego. Do wypowiedzenia umowy zlecenia wystarczy jednostronne oświadczenie (...)

  • Wypowiedzenie umowy zlecenie?!!

    Pracowałam na umowę zlecenie. Wczoraj otrzymałam wypowiedzenię z zachowaniem 3 dniowego okresu wypowiedzenia. Nie został mi przedstawiony żaden powód, (...)

  • wypowiedzenie umowy zlecenie przez zleceniobiorcę

    Witam! Proszę Państwa czy zleceniobiorca ponosi odpowiedzialność jakąś za zerwanie umowy zlecenie nie zachowując 14 dni okresu wypowiedzenia? Czy (...)

  • Klauzula zwrotu kosztów szkolenia-karą za wypowiedzenie umowy zlecenie

    Witam, Proszę o pilną pomoc.. Przy podpisywaniu umowy zlecenie pracodawca wymaga podpisania klauzuli zwrotów kosztów szkolenia w znacznej wysokości (...)

  • Umowa zlecenie

    Chcę zatrudnić osoby do zberania wpisów do katalogu. Jest kilka rodzajów wpisów a co za tym idzie różne prowizje od nich (liczbowa a nie procentowa). (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane