Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zawarcie umowy z abonamentem promocyjnym - opinia prawna

  zawarcia umowy), z upływem okresu obowiązywania promocji, oferta założona przez operatora przestała wiązać. Z tego względu do zawarcia umowy, na warunkach promocyjnych, nie mogło (...)

 • W pułapce umów telewizji cyfrowej

  cyfrowej czy też telefonii komórkowej dla wielu osób. Czy możliwe jest rozwiązanie takiej umowy? Czy można od takiej umowy odstąpić? Jak to zrobić? Umowy o świadczenie (...)

 • Oglądał "kablówkę" za darmo

  sieci, zauważyli, że jest podłączona telewizja kablowa i możliwy jest odbiór kilkunastu programów oferowanych przez jedną z sieci. Grzegorz T. przyznał, że nie ma zawartej (...)

 • Porada prawna na temat wypowiedzenie umowy z telewizja kablowa druk

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wypowiedzenie umowy z telewizja kablowa druk, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Umowa z telewizją satelitarną

  dokonane przez Panią wypowiedzenie powinno być uznane za skuteczne. Zarzuty stawiane przez operatora nie mają żadnych podstaw prawnych. wypowiedzenie umowy, telewizja satelitarna, (...)

 • Korzystanie z części wspólnej we wspólnocie

  sami. Dziwne jest też żądanie wspólnoty uiszczania opłat na podstawie umowy dzierżawy skoro jej nie zawarto. Raczej podstawą byłoby bezumowne korzystanie z czyjejś własności. Jednak w tym (...)

 • Pełnomocnik przedsiębiorcy

  , musza być zgłoszeni do urzędu skarbowego na formularzu UPL-1. Formularz UPL1 musi być podpisany zgodnie z reprezentacją spółki wynikającą z KRS. Zaletą rozwiązania jest brak (...)

 • Dostosowania do prawa unijnego - reklama, prawo pracy, egzekucja administracyjna itd.

  ustaw w związku z członkostwem Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej (druk 281); Ustawa z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji (Dz. U. 2004 r., Nr 253, poz. 2531); Dyrektywa (...)

 • Likwidacja spółki cywilnej małżonków

  dotąd z bieżącej działalności. 1. Należy złożyć wniosek o zmianę wpisu do gminnej ewidencji działalności gospodarczej i o wykreślenie jednego z małżonków z tej ewidencji. (...)

 • Zwolnienie lekarskie w okresie wypowiedzenia

  przypadku po upływie okresu wypowiedzenia). Jak więc wynika z powyższego, jeżeli niezdolność do pracy powstała w czasie trwania ubezpieczenia chorobowego z tytułu stosunku pracy (czyli jeżeli (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane