Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prawo upadłościowe i naprawcze (art. 1-184)

  masy upadłości upadłego będącego stroną umowy o subpartycypację, o której mowa w art. 183 ust. 4 ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o funduszach inwestycyjnych (Dz. U. Nr 146, (...)

 • Umowy powiązane

  z panem X wyłączyć dostęp do internetu panu X z umowy na czas oznaczony, jeżeli pan X sumiennie płacił za faktury z tej umowy? Czy operator, jeżeli pan X opłacił w całości za usługi za (...)

 • Uważaj na umowy zawierane przez telefon

  mam możliwość odstąpienia od umowy? – pada pytanie zrezygnowanego przedsiębiorcy. Co na to prawo? Zasadnicze pytanie brzmi, czy możliwe jest zawarcie umowy przez telefon, czy będzie (...)

 • Porada prawna na temat wypowiedzenie umowy o telefon stacjonarny

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wypowiedzenie umowy o telefon stacjonarny, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Telekomunikacyjne pułapki

  kontrakt kilkunastomiesięczny. Większość umów o usługę dostępu do Internetu, telefonii czy telewizji zawiera postanowienia o automatycznym przedłużaniu umowy na czas nieoznaczony. (...)

 • Ceny usług telefonii stacjonarnej

  Telefonii Dialog były o 19% niższe niż w TP, zaś w Tele2 aż o ok. 54%. Połączenia międzystrefowe świadczone przez te spółki były niższe odpowiednio o 0,7% i 22%. Przy powyższym (...)

 • Umowne prawo do wypowiedzenia umowy

  wypowiedzenie umowy dokonane w sposób o którym mowa w pytaniu było nieskuteczne. Ponadto z postanowień regulaminu świadczenia usług telekomunikacyjnych wydaje się wynikać, iż wyłączną (...)

 • Po co studentowi umowa najmu?

  Dzięki umowie możesz np. starać się o dodatek mieszkaniowy z uczelni czy założyć w lokalu stacjonarny telefon oraz internet na własne nazwisko. Spisanie umowy jest korzystne (...)

 • Wada oświadczenia woli o rozwiązaniu umowy

  terminem wypowiedzenia. Dnia 28.04.2010r. najemca zwrócił się do mnie jako właściciela o rozwiązanie umowy z dniem 30.04.2010 r. bez okresu wypowiedzenia z powodu zawieszenia działalności (...)

 • Konsekwencje niezapłacenia rachunku telefonicznego

  , wypowiedzenie, oświadczenie woli, skuteczność, termin, telekomunikacja, telefon

 • Zwrot mienia powierzonego pracownikowi

  Spółka zatrudnia pracownika w oparciu o umowę o prace na czas nieokreślony. Pracownik otrzymał do celów służbowych telefon, notebooka, samochód, klucze do biura. Pracodawca zamierza (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane