Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kodeks pracy

  w § 1, przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a w przypadku zawarcia umowy o pracę na czas określony lub na czas wykonania (...)

 • Kodeks pracy (art. 1-93)

  § 1, przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a w przypadku zawarcia umowy o pracę na czas określony lub na czas wykonania określonej (...)

 • Z jakich przyczyn można wypowiedzieć umowę o pracę?

  to stanowi podstawę wypowiedzenia umowy o pracę. Nieobecność pracownika w pracy  Długotrwała nieobecność pracownika w pracy może stanowić uzasadnioną przyczynę wypowiedzenia (...)

 • Opinia prawna na temat wypowiedzenie umowy na internet w play

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wypowiedzenie umowy na internet w play, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wypowiedzenie umowy o pracę

  terminowych  Zgodnie z kodeksem pracy do umów terminowych - nie wchodząc w zagadnienia i spory doktrynalne - zalicza się umowy zawarte na okres próbny, na (...)

 • VI - KODEKS CYWILNY - Zobowiązania część szczegółowa (art. 720 - art. 834)

  [1]. § 1. Umowa zawarta na czas nieoznaczony może być wypowiedziana na miesiąc naprzód w pierwszym roku, na dwa miesiące naprzód w drugim roku oraz na (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego

  sporów.§ 2. Strony nie mogą jednak zmieniać właściwości wyłącznej.   Właściwość miejscowa Rozdział 2. Art. 47.  § 1.  W pierwszej instancji sąd rozpoznaje sprawy (...)

 • Ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych (art. 23a-30e)

  przypadku odpłatnego zbycia pożyczonych papierów wartościowych na zasadach określonych w odrębnych przepisach (sprzedaż krótka), dochód ustala się na dzień, (...)

 • Ustalenie danych osobowych strony umowy

  ” była przewidziana w umowie. Jeżeli nie, rację ma dostawca usług internetowych. W tej sytuacji wchodziłaby w grę jeszcze zmiana postanowień umowy, jednak wyraźną zgodę (...)

 • Prawo upadłościowe i naprawcze (art. 1-184)

  , towarów lub praw, w tym umowy obliczone tylko na różnicę cen, opcje i prawa pochodne - zawarte na umówioną datę lub umówiony termin, w obrocie rynkowym.3. Każda (...)

 • Odpowiedzialność odszkodowawcza z tytułu przedwczesnego rozwiązania umowy agencyjnej - opinia prawna

  udowadniając rozmiar utraconych korzyści powinna wykazać, że szanse na ich uzyskanie w wyniku normalnego wykonywania umowy były w wysokim stopniu prawdopodobne. W tym miejscu (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane