Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • "Porzucenie" pracy

    Witam, Mam umowę o pracę na czas określony, jednak z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, na który sama się zgodziłam (pozostali pracownicy mają (...)

  • umowy o pracę na czas określony - brak określenie powodu wypowiedzenia

    Mam takie pytanie, czy jest możliwe wypowiedzenie umowy bez powodu bardzo konkretnego? Już piszę o co chodzi. W dniu dzisiejszym wręczono mi wypowiedzenie (...)

  • Powody rozwiązania umowy o pracę

    Czy odmowa wykonywania poleceń kierownika, lekceważący stosunek do przełożonego jest wystarczającym powodem do rozwiązania umowy o pracę? W aktach (...)

  • Wypowiedzenie najmu w zimie??

    Witam, ktoś mi powiedział że nie mogę wypowiedzieć umowy najmu w środku zimy i wyrzucić lokatora na bruk. Czy to prawda? Nawet jeśli dotrzymam (...)

  • cena mieszkania kontrola fiskusa

    Mam takie, pytanie jeżeli zależy mi na szybkim sprzedaniu mieszkania i wyznaczę niską cenę, to czy jest możliwe że fiskus będzie to sprawdzał? (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane