Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Najniższa krajowa w górę. Zobacz, co wzrośnie wraz z nią

  , minimalna płaca, minimalne wynagrodzenie, wynagrodzenie za pracę, najniższa płaca krajowa, najniższa krajowa płaca, od kiedy wzrosnie najnizsza krajowa

 • Średnia krajowa - ile wynosi? Dane z 2015 r.

  nastąpił także w relacji rocznej, gdyż w grudniu 2013 roku przeciętne wynagrodzenie wynosiło 4221,50 zł. Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w całym 2014 r. wyniosło 3980,24 (...)

 • Najniższa krajowa 2012 netto: ile wynosi?

  –  szef uzupełnienia wynagrodzenie do wysokości ustawowej wypłacając wyrównanie. Pracownik ma dostać takie wyrównanie za okres każdego miesiąca, łącznie z wypłatą za dany (...)

 • Porada prawna na temat wynagrodzenie najnizsza krajowa

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wynagrodzenie najnizsza krajowa, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Najniższa krajowa 2013 - ile wynosi?

  podwyżkę niż w roku poprzednim. Co wlicza się do najniższej krajowej? Czy zasadnicze wynagrodzenie musi wynieść 1 600 zł brutto? Niekoniecznie. Obliczając minimalne wynagrodzenie bierze (...)

 • Najniższa krajowa 2017 - ile wynosi?

  .   NAJNIŻSZA KRAJOWA Obejmuje Nie obejmuje wynagrodzenie zasadnicze nagroda jubileuszowa prowizje i premie odprawy pieniężnej przysługującej pracownikowi w związku (...)

 • Najniższa krajowa w 2018 r.

  wynagrodzenie, otrzymają - niezależnie od tego wynagrodzenia - dodatek za pracę w porze nocnej. ##baner##  Obowiązek pracodawcy  Płaca minimalna to ustalone najniższe wynagrodzenie, (...)

 • Najniższa krajowa 2011: więcej o 69 zł

  , Najniższa krajowa 2011, najniższa krajowa, minimalna płaca, minimalne wynagrodzenie, wynagrodzenie za pracę, najniższa krajowa w 2011 roku, (not provided)

 • Zajęcie komornicze wynagrodzenia za nadgodziny

  wynagrodzenie nie zostało wypłacone w terminie, to pracodawca powinien zaległe wynagrodzenie wypłacać powiększone o odsetki za okres opóźnienia.Zaległe wynagrodzenie wraz z dodatkiem (...)

 • Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych

  Wynagrodzenie notariusza za ogół czynności notarialnych dokonanych przy zawieraniu umowy, o której mowa w ust. 1, wynosi 1/4 minimalnego wynagrodzenia za pracę, o którym mowa w ustawie z dnia 10 października (...)

 • Kto może przybyć do Polski w ramach repatriacji?

  polskie, narodowość polska, Pełnomocnik Rządu do Spraw Repatriacji, wiza krajowa, w celu repatriacji

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Umowa zlecenie

  Chcę zatrudnić osoby do zberania wpisów do katalogu. Jest kilka rodzajów wpisów a co za tym idzie różne prowizje od nich (liczbowa a nie procentowa). (...)

 • Alimenty na dziecko

  W jakiej wysokości sad może przyznac alimenty na dziecko jesli mój mąż zarabia ok 1600zł a ja nie pracuje? Obowiązek alimentacyjny spoczywa na obydwojgu (...)

 • l4 w weekendy

  jestem zatrudniona na cały etat.Pracuje od poniedziałku do niedzieli.Nie wiem jak obliczyć sobie wynagrodzenie za l4,które trwało 8 dni,czyli włacznie (...)

 • wzrost wynagrodzenia minimalnego w 2013 roku

  heja czy wiecie moze czy od przyszlego roku wzrosnie wynagrodzenie minimalne? od tego roku wzroslo, a jak to bedzie od 2013? ktos z Was sie orientuje w (...)

 • Alimenty

  Witam. Mam pytanie.Wychowuje mnie mama gdyż ojciec porzucił ją i mnie, niestety moje kontakty z mamą coraz bardziej się pogarszają i tylko czekam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane