Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

  • podzial dzialki budowlanej

    witam, Spadek po zmarłych rodzicach dziedziczą 3 dzieci. Jedno zrzeka się spadku na rzecz drugiego. Trzecie dziecko nie chce sie zrzec (chce czesc dzialki). (...)

  • Rozwód kościelny - PILNE!!!

    Czy może mi ktoś pomóc w sprawie unieważnienia małżeństwa kościelnego? Jeszcze mam jedno pytanie: Czy jeżeli rozwód cywilny miałam 3 lata temu, (...)

  • Papier firmowy

    Czy istnieją jakieś wymogi formalno-prawne odnośnie informacji jakie muszą widnieć na papierze firmowym? Jakie akty prawne o tym mówią? (Edyta) (...)

  • Wykonywania działalności gospodarczej w Polsce przez osoby fizyczne i prawne ze Szwajcarii

    Witam. Znajomy Szwajcar chce założyć spółkę w Polsce. Czy są w tym zakresie jakieś ograniczenia/dodatkowe wymogi w porównaniu z obywatelami polskimi? (...)

  • problemy z działalnością gospodarczą

    A więc w 2009 r założyłam działalność. Prowadziłam ją wspólnie z narzeczonym. Jednak formalnie to tylko moja działalność. w roku 2011 już (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane