Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Zwrot kosztów remontu jako dochód

  nie powinna być przychodem podatnika. refundacja, spółdzielnia, odliczenie, ulga remontowa, wymiana okien

 • Zwrot kosztów poniesionych na wymianę okien

  Wstawiłem okna w mieszkaniu w budynku komunalnym rok temu. Przed wstawieniem okien nie wystąpiłem o zgodę na wstawienie tych okien, które jednakże są w identycznym kształcie z wcześniej zamontowanymi

 • Remont i nadbudowa poddasza

  budowę? pozwolenie na budowę, zgłoszenie, remont dachu, poddasze, nadbudowa, wymiana okien

 • Opinia prawna na temat wymiana okien

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wymiana okien, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Inaczej rozliczysz remont, a inaczej ulepszenie

  chce powiększyć efektywność środka. Wymiana okien w koszty podatkowe bezpośrednio Remont to wymiana zużytych elementów środka trwałego, która przywraca utraconą wartość użytkową (...)

 • Wymiana okien w mieszkaniu spółdzielczym

  /i wymienić okna na własny koszt oraz, że stare okna pozostawia Pan/i do dyspozycji spółdzielni. spółdzielnia, mieszkaniowa, okna, wymiana, okien, pozwolenie, zgoda

 • Budynek graniczący z moją działką

  , remont, wymiana okien, okna, przebudowa, sąsiad

 • Ulga podatkowa z tytułu oszczędzania w kasie

  zepsuciem. Mając powyższe na uwadze, wydaje się, iż wymiana drzwi, okien, położenie płytek ceramicznych, paneli podłogowych będą zgodne z celami systematycznego oszczędzania, natomiast (...)

 • Wymiana okien w spółdzielni

  danego okresu. spółdzielnia, równouprawnienie, wymiana okien, mieszkanie, wspólnota, spółdzielcze prawo do lokalu, prawo do równego traktowania

 • Wymiana okien w mieszkaniu wspólnoty

  są jednomyślnie. Czy w związku z wymianą okien w swoim mieszkaniu potrzebna jest zgoda pozostałych lokatorów? Czy wymieniane okna muszą być dostosowane do ogólnego charakteru okien w kamienicy, (...)

 • Wymiana okien w mieszkaniu komunalnym

  wolno jej zmieniać. Dlatego też nie można obciążyć najemcy kosztem (lub częcią kosztów) wymiany okien bez jego zgody. lokal, ochrona lokatorów, wymiana okien, obowiązki wynajmującego, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wymiana okien

  Czy mogę w mieszkaniu bedącym moją własnością lecz znajdującym się w bloku spółdzielczym wymienić okna na inne niż były poprzednio? Konkretnie (...)

 • Wymiana okien wymaga zgłoszenia?

  Doczytałem się różnych opinii, czy wymiana okien jest kwalifikowana przez Urząd Nadzoru Budowlanego jako konserwacja i z tego względu nie wymaga (...)

 • wymiana okien???? skutk???2 tygodnie na wymiane!!!????????

  Jestem włascicielem mieszkania z KW ,mamy wspólnote, wymieniłam okna , niestety ich podział jest troszkę innych niz pozostałych okien w budynku ( (...)

 • mieszkanie - sprawa okien

  witam. mam pytanie, czy w mieszkaniu lokatorskim, koszty wymiany okien ponosi lokator czy spoldzielnia? pozdrawiam Mam ten sam problem co Pani.Administracja (...)

 • mieszkanie wynaje a remont?

  Witam ! Wynajmuje mieszkanie , zameldowanie mam na pobyt staly... w kamienicy w ktorej wynajmuje mieszkanie wszyscy lokatorzy cos remontuja w swoich mieszkaniach (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane