Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Warunki techniczne jakie musi spełniać projekt budowlany

  wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy. Gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna (...)

 • Wymiana dokumentów prawa jazdy

  w Unii. Kto zobowiązany jest do wymiany prawa jazdy? Wymianie podlegają wszystkie dokumenty prawa jazdy wydane po dniu 1 stycznia 1971r. a 30 czerwca 1999 r.. Wymianie podlegają także dokumenty (...)

 • Remont i nadbudowa poddasza

  Jestem właścicielem budynku mieszkalnego parterowego z poddaszem, który pragnę wyremontować. W zakres remontu wejdzie wymiana okien, stropu, dachu, drzwi. Przy okazji wymiany dachu chciałbym (...)

 • Porada prawna na temat wymiana dachu dokumenty

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wymiana dachu dokumenty, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Naprawa dachu dzierżawionego budynku

  "modernizacji" faktycznie wymiana dachu tylko pogorszyła jego stan. Dodam, ze pieniądze na remont dachu pochodziły częściowo ze źródeł zewnętrznych: konserwator zabytków, unia. W (...)

 • Wymiana dowodów osobistych (stan prawny do 19 grudnia 2003 r.)

  dnia 1 stycznia 2006 r. do dnia 31 grudnia 2006 r. - musi nastąpić wymiana dowodów osobistych wydanych w latach 1992 -1995, od dnia 1 stycznia 2007 r. do dnia 31 grudnia 2007 r. - musi nastąpić wymiana

 • Umowa komisu a rękojmia

  normalnego zużycia pojazdu i na których istnienie nie wskazuje wyższa niż normalnie cena samochodu) są: wymiana pękniętej osłony przegubu, wymiana silniczka spryskiwaczy oraz właśnie naprawa (...)

 • Budynek graniczący z moją działką

  uwagi na niewielką zmianę wysokości budynku. Natomiast zmiana konstrukcji dachu stanowi remont istniejącego budynku, przez przeprowadzeniem którego konieczne jest dokonanie zgłoszenia. Z kolei wymiana

 • Inaczej rozliczysz remont, a inaczej ulepszenie

  chce powiększyć efektywność środka. Wymiana okien w koszty podatkowe bezpośrednio Remont to wymiana zużytych elementów środka trwałego, która przywraca utraconą wartość użytkową środka, (...)

 • Kiedy można pobierać opłaty za wydanie prawa jazdy, a kiedy nie?

  kierowcy, CEPiK, opłata, koszt, wymiana, kierowca, samochód, auto

 • Jakich wydatków dotyczy zwrot VAT za materiały budowlane?

  ; elementów kowalsko-ślusarskich;  izolacji przeciwwodnych, przeciwwilgociowych, dźwiękochłonnych i cieplnych.  Remont, modernizacja, wymiana lub wykonanie nowych instalacji w (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Załatwie prawo jazdy!!!

  Załatwie prawo jazdy. z wpisem 3000 zł bez 1800 zł. Sam załatwiałem sobie i złapalem dobry kontakt, wiarygodny 100 %. niestety bez zaliczek nikt (...)

 • Wymiana dachu na nowy.

  Witam. czy na wymiane dachu w domu w którym mieszkam potrzebuje pozwolenia budowlanego, czy wystarczy że fakt ten zgłosze jedynie do urzedu gimny? chodzi (...)

 • dołaczony sąsiad

  Dom sąsiada jest doklejony do Mojego , sąsiad wykonuje obecnie prace podwyższenia garażu ,konkretnie dachu ,niesie się za tym to , że będę miał (...)

 • Sprawa w sądzie o zapłatę za usługę budowlaną - prośba o pomoc

  Witam Państwa, na tutejszym forum jest to mój pierwszy post i dlatego też mam nadzieję, że wpisu dokonuje w odpowiednim dziale. Jestem właścicielem (...)

 • Sytuacja bez wyjścia ?

  Mieszkamy w domu jednorodzinnym ale każde z nas osobno. Jesteśmy po rozwodzie. Były mąż nie pracuje od 2001 roku kiedy to został zwolniony z pracy. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane