Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak zainicjować wymeldowanie z urzędu - opinia prawna

  wynika, iż w przedstawionej sprawie Pani jednak nie dysponuje żadnym z powyższych dokumentów, z czego wnioskujemy, iż nie chodzi na przykład o wymeldowanie byłego małżonka. Stąd zapewne wyniknie (...)

 • Wymeldowanie małżonka po rozwodzie

  wymeldowanie, - gdyby było możliwe (a nie jest) – rodziłoby i tak późniejszym obowiązkiem meldunkowym. Na uwagę zasługuje również fakt, że samo zameldowanie nie zmienia stosunków własnościowych. (...)

 • Wymeldowanie lokatorów z mieszkania z licytacji

  , wręcz przeciwnie, nadal trwa i trzeba ją dopiero wypowiedzieć). meldunek, wymeldowanie, mieszkanie, licytacja, nabywca, właściciel, prawo do lokalu

 • Porada prawna na temat wymeldowanie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wymeldowanie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wymeldowanie z urzędu czy na wniosek strony postępowania - opinia prawna

  organ gminy z urzędu - wniosek byłego małżonka nie jest zatem konieczny. postępowanie meldunkowe, wymeldowanie, strony postępowania, obowiązek meldunkowy, zameldowanie, ewidencja, zaświadczenie, (...)

 • Meldunek na pobyt czasowy uniemożliwia wymeldowanie ze stałego miejsca pobytu

  roku, sygn. akt II SA/Bk 164/08 obowiązek meldunkowy, zameldowanie, wymeldowanie, meldunek stały, meldunek czasowy, pobyt stały, pobyt czasowy, związanie, organ

 • Opuszczenie lokalu a wymeldowanie

  , na podstawie którego zajmuje (czy zajmował lokal). Prosimy również o zapoznanie się z: Czym jest zameldowanie i wymeldowanie? Przesłanki i zasady realizacji obowiązku meldunkowego i Jak

 • Jak wymeldować nieobecnego? - opinia prawna

  niezwłocznie po upływie terminu określonego do wykonania obowiązku meldunkowego. Wraz z zawiadomieniem, właściciel lokalu (w analizowanej sytuacji nieletni) powinien złożyć wniosek o wymeldowanie (...)

 • Podstawy wymeldowania osoby z mieszkania

  od wnioskodawcy wypełnionego wniosku o wymeldowanie. wymeldowanie, obowiązek meldunkowy, zameldowanie, administracja, mieszkanie

 • Obowiązek meldunkowy

  prawami wynikającymi z systemu prawa cywilnego. Samo zameldowanie, czy też wymeldowanie nie będzie więc miało wpływu na prawa do lokalu, mieszkania bądź domu. Tak jak wymeldowanie właściciela, (...)

 • Wymeldowanie współmażonka

  opuszczeniu lokalu, dlatego główny najemca nie może wymeldować osoby, która przebywa w lokalu. meldunek, wymeldowanie, obowiązek meldunkowy, najemca, decyzja

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Moja matka chce mnie wymeldować z pobytu stałego

  Mieszkałem w domku jednorodzinnym z rodzicami. Właścicielką jedyną tego domu jest moja matka. Po ślubie musiałem przeprowadzić się do wynajętego (...)

 • Separacja a mieszkanie.

  Witam wszystkich i proszę o pomoc w bardzo pilnej sprawie.Sytuacja wygląda tak iż razem z męzem niejesteśmy ze sobą od mniej więcej pół roku.Mąż (...)

 • Wymeldowanie

  Czy i kiedy moge wymeldowac konkubine,ktora zameldowalem na pobyt staly 3 lata temu,oraz 2 dzieci,ktore uznalem za swoje?Konkubentka wraz z dziecmi nie (...)

 • wymeldowanie - kilka pytań..

  Witam. Mam następujący problem: Mieszkałem z Matką w mieszkaniu, które było jej własnością, teraz od kilku lat mieszkam w zupełnie innym mieście, (...)

 • wymeldowanie po rozwodzie

  Od grudnia jestem po rozwodzie,z małżeństwa ma dwójkę małych dzieci,Od czasu małżeństwa i do tej pory razem z dziećmi i byłym mężem mieszkam (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane