Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wymeldowanie małżonka po rozwodzie

  wymeldowanie, - gdyby było możliwe (a nie jest) – rodziłoby i tak późniejszym obowiązkiem meldunkowym. Na uwagę zasługuje również fakt, że samo zameldowanie nie zmienia stosunków własnościowych. (...)

 • Wymeldowanie a prawo do mieszkania

  drzwiach, jednak jedno z dzieci dawało mi nowe klucze. Gdy dzieci stały się pełnoletnie i po rozwodzie, żona zmieniła znów zamki wiec postanowiłem, ze kontakty z dziećmi mogą się już odbywać (...)

 • Zmiana głównego najemcy mieszkania kwaterunkowego

  zameldowanie i wymeldowanie? Przesłanki i zasady realizacji obowiązku meldunkowego mieszkanie kwaterunkowe, najemca, zmiana, najem, małżonkowie, wymeldowanie

 • Porada prawna na temat wymeldowanie po rozwodzie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wymeldowanie po rozwodzie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Losy mieszkania małżonka po rozwodzie

  Mieszkanie, w którym mieszkam wraz z żoną i dziećmi należy do mojego majątku odrębnego. Czy w tej sytuacji po rozwodzie ma zastosowanie reguła, o której przeczytałem w poradzie "Przyznanie (...)

 • Podstawy prawne wymeldowania lokatora

  Moja siostra po zawarciu związku małżeńskiego w 1986 r. zamieszkała z mężem w swoim rodzinnym domu, którego część otrzymała w wyniku postępowania spadkowego w 1991 r. Po rozwodzie (...)

 • Korzystanie z lokalu mieszkalnego po rozwodzie

  , korzystanie, mieszkania, mieszkanie, opłaty, eksmisja, wymeldowanie, była żona

 • Mieszkanie spółdzielcze własnościowe po rozwodzie

  wynająć to mieszkanie osobie trzeciej ? W jaki sposób wyegzekwować spłatę połowy raty kredytowej przez b. męża? Czy można wytoczyć proces cywilny za raty spłacone po rozwodzie przez żonę (...)

 • Zameldowanie a stosunki własnościowe

  to więc zapewne Pani uprawnienie. Środki pieniężne pochodzić będą zapewne od Pani i to Pani będzie stroną umowy widniejącą jako kupujący w akcie notarialnym. Przecież są Państwo po rozwodzie (...)

 • Wymeldowanie dziecka

  Z byłą żoną mamy mieszkanie spółdzielcze własnościowe. W tym mieszkaniu obecnie tylko ja jestem zameldowany, ponieważ była żona z córką jest zameldowana w innym mieszkaniu. Po rozwodzie (...)

 • Wymeldowanie a prawo do wspólnego domu

  Jestem po rozwodzie. Mam razem z byłą żoną do podziału dom jednorodzinny. Czy ewentualne wymeldowanie się ze stałego pobytu może poskutkować przejściem całego domu na własność (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wymeldowanie po rozwodzie

  Od grudnia jestem po rozwodzie,z małżeństwa ma dwójkę małych dzieci,Od czasu małżeństwa i do tej pory razem z dziećmi i byłym mężem mieszkam (...)

 • Rozwód, rozdzielność, podział majątku

  Czy w przypadku ustanowienia przez małżonków roździelności majątkowej, w przypadku następującego później rozwodu i wystpienia przez jednego z (...)

 • MIESZKANIE WLASNOSCIOWE a rozwod

  Jestem w trakcie rozwodu,wraz z mężem posiadamy wspóne własnosciowe mieszkanie.Czy jest szansa eksmisji męża? Mąż nie pracuje, jest alkoholikiem, (...)

 • Mieszkanie komunalne po śmierci najemcy i stały meldunek

  Mam stały meldunek (od niedawna) w mieszkaniu komunalnym,w którym głownym najemcą jest moja babcia. czy administacja ma prawo wysiedlić mnie po śmierci (...)

 • UNIEWAZNIENIE ŚLUBU KOSCIELNEGO

  bardzo prosze o pomoc!! chciała by sie dowiedziec od osób ktore juz uzyskały uniewaznienie jak cały proces ten przebiega!! sam bede starał sie o unieważnienie! (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane