Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wymeldowanie lokatora

  , prawo administracyjne, obowiązek wymeldowania, zajmowanie lokalu, właściciel lokalu, pobyt

 • Jak zainicjować wymeldowanie z urzędu - opinia prawna

  rozwiązaniem. obowiązek meldunkowy, wymeldowanie, zameldowanie, postępowanie administracyjne, postępowanie w sprawie wymeldowania, wymeldowanie z urzędu, rozprawa administracyjna

 • Obowiązek meldunkowy

  cudzoziemca nastąpił na podstawie umowy przewidującej zniesienie lub ograniczenie obowiązku posiadania wizy bądź gdy toczy się postępowanie administracyjne o wydanie decyzji, w sprawie zezwolenia (...)

 • Porada prawna na temat wymeldowanie administracyjne

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wymeldowanie administracyjne, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Podstawy wymeldowania osoby z mieszkania

  ustawodawca, ani same organy administracyjne nie czynią dużych przeszkód w wymeldowywaniu. Podstawą tego jest przede wszystkim obecne brzmienie artykułu 15 ustęp ustawy o ewidencji ludności i dowodach

 • Eksmisja z lokalu spółdzielczego a wymeldowanie

  zaświadczeniem o wykonaniu wyroku otrzymanym od komornika złożyć wniosek we właściwym urzędzie gminy o wymeldowanie współmałżonka. prawo administracyjne, meldunek, wymeldowanie, (...)

 • Obowiązek meldunkowy obywateli polskich

  wymeldowuje się osobę zmarłą?  Zgłoszenie zgonu dokonane w urzędzie stanu cywilnego, zgodnie z przepisami prawa o aktach stanu cywilnego, zastępuje wymeldowanie osoby zmarłej z miejsca pobytu (...)

 • Przesłanki wymeldowania osoby z mieszkania

  małżonków nie może żądać podziału majątku wspólnego. wymeldowanie, zezwolenie sądu, zgoda małżonka, czynności zwykłego zarządu, czynności przekraczające zwykły zarząd

 • Wymeldowanie bez zgody zainteresowanego

  , żona, naruszanie porządku domowego, dzieci, administracyjne, separacja, rozwód, lokal, własność, mieszkanie

 • Miejsce zameldowania a prawo własności do nieruchomości

  zameldowanie w lokalu służy wyłącznie celom ewidencyjnym i mana celu potwierdzenie faktu pobytu w tym lokalu. zameldowanie, wymeldowanie, postępowanie, nieruchomość, własność, prawo, rzeczowe (...)

 • Wymeldowanie osoby zameldowanej

  administracyjne, wymeldowanie, obowiązek wymeldowania, właściciel, administrator domu, dozorca domu, organ gminy, decyzja, zameldowanie na pobyt stały, pobyt czasowy przekraczający 2 miesiące

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wymeldowanie byłego współmałżonka

  Witam wszystkich Mam takie pytanie: Czy mogę wymeldować byłą żonę z dzieckiem z mieszkania lokatorskiego, w którym nie zamieszkują od roku? Jesteśmy (...)

 • wymeldowanie - kilka pytań..

  Witam. Mam następujący problem: Mieszkałem z Matką w mieszkaniu, które było jej własnością, teraz od kilku lat mieszkam w zupełnie innym mieście, (...)

 • Separacja a mieszkanie.

  Witam wszystkich i proszę o pomoc w bardzo pilnej sprawie.Sytuacja wygląda tak iż razem z męzem niejesteśmy ze sobą od mniej więcej pół roku.Mąż (...)

 • wymeldowanie!!!

  witam! chcialbym zapytac jak wyglada wymeldowanie administracyjne. zaczne od tego ze moja siostra zaszla w ciaze i szwagier wprowadzil sie do naszego mieszkania. (...)

 • Wymeldowanie administracyjne - pilne - czy trzeba sądu?

  Dzień dobry, Mam taki problem. Chcę wymeldować syna z synową. Syn nie mieszka ze mną od kilku lat, synowa nigdy nie mieszkała (jest tu tylko zameldowana). (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane