Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Lista otwieranych zawodów. Zobacz, jak na tym zyskasz

  końcowego (kurs powinien trwać co najmniej 250 godzin) Staże Nie wymagane Takie wymagania będą po zmianach Uchyla się wymagania. Do pełnienia tego zawodu wystarczy pełnoletność, (...)

 • Jakość w prawie unijnym

  szczególna określa: podstawowe wymagania dotyczące wyrobów stwarzających ryzyko w procesie użytkowania, wymagania dotyczące informacji o działaniu wyrobu, jego charakterystykach użytkowych, (...)

 • Jak uzyskać zezwolenie na usuwanie nieczystości?

  objętej zezwoleniem;  inne wymagania szczególne wynikające z odrębnych przepisów, w tym wymagania dotyczące standardu sanitarnego wykonywania usług, ochrony środowiska i obowiązku prowadzenia

 • Porada prawna na temat wymagania

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wymagania, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kierujący pojazdami

  krajowych praw jazdy na krajowe prawa jazdy danego państwa; 2) wymagania, od których spełnienia jest uzależniona wymiana polskich krajowych praw jazdy na krajowe prawa jazdy danego państwa; 3

 • Prawo o szkolnictwie wyższym (art. 1 - 106)

  kształcenia.  4. Podstawowe jednostki organizacyjne uczelni spełniającej wymagania, o których mowa w art. 3 ust. 1-4, mogą prowadzić studia w ramach makrokierunków lub studiów międzykierunkowych (...)

 • Nowe wymagania dla stacji kontroli pojazdów

  .  Niektóre elementy wyposażenia mogą być wykorzystywane w stacji kontroli pojazdów, tylko jeśli spełniają dodatkowe wymagania, określone w załączniku nr 3 do rozporządzenia. 

 • Jak powinny wyglądać cmentarze i groby?

  grzebalnych i wymagania, jakim musi odpowiadać ich zagospodarowanie; wymagania, jakim muszą odpowiadać groby oraz inne miejsca pochówku zwłok i szczątków. Jak powinny (...)

 • Ochrona przeciwpożarowa budynków, innych obiektów budowlanych i terenów

  wewnętrzne powinny spełniać wymagania Polskich Norm dotyczących tych urządzeń, będących odpowiednikami norm europejskich (EN). Zawory 52 powinny spełniać wymagania Polskich Norm dotyczących (...)

 • Nowe zasady szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

  ;przystosowane do nauki jazdy oraz spełniać wymagania określone w przepisach w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia;  być wyposażone (...)

 • Usługi taxi w spółce jawnej a licencja

  wymagania określone w przepisach ustawy, przepisach ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym oraz w innych przepisach określających wymagania w stosunku do kierowców, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Firmowe palarnie - wymagania

  Witam, chciałbym sie dowiedziec jakie są wymagania dotyczące palarni w firmach zgodnie z ustawą antynikotynowy.

 • wymagania oświadczenia majątkowego

  Mam takie pytanie, jakie informacje należy zapisać w oświadczeniu majątkowym? Musze takie złożyć ze względu na pracę jaką wykonuje, czy np. kredyt (...)

 • wymagania do remontu?

  Planuje remont w celu utrzymania budynku w dobrym stanie, czy muszę starać sie o jakieś pozwolenia na budowę? A jak sytuacja wygląda gdy budynek (...)

 • wymagania dotyczące budowy ogrodzenia

  Witam! Mam taki problem. wiedząc,że zgodnie z przepisami trzeba odstąpić min 5m od osi jezdni drogi gminnej,tj min 3m od granicy działki z drogą. (...)

 • wymagania odbioru wnętrz

  Witam. Wykonałem gładzie szpachlowe z malowaniem a klient szuka niedoskonałości "z nosem w ścianie" i halogenem w reku. Chciałbym sie dowiedzieć (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane