Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Cyfrowy Polsat złamał prawo? Jest zawiadomienie do prokuratury

  ). Uznanie za program zestawu audycji i innych przekazów rozpowszechnionego przez spółkę Cyfrowy Polsat prowadzi do stwierdzenia, że rozpowszechnienie odbyło się bez koncesji zatem z naruszeniem (...)

 • Cyfrowy Polsat na cenzurowanym

  antymonopolowe, Cyfrowy Polsat, nadużywanie pozycji dominującej

 • Zgoda na przejęcie Sferii

  większościowym Telewizji Polsat, Invest Banku, Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Polsat oraz największej polskiej platformy cyfrowej - spółki Cyfrowy Polsat, która (...)

 • Opinia prawna na temat wymówienie cyfrowy polsat

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wymówienie cyfrowy polsat, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Mecze w systemie pay-per-view. Jest decyzja UOKiK

  wolnorynkowej każdy podmiot powinien samodzielnie ustalać swoje stawki w oparciu o własny rachunek ekonomiczny. Z informacji uzyskanych przez Urząd wynika, że inicjatorem porozumienia był Cyfrowy (...)

 • Postępowanie w sprawie Euro 2008

  Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel wszczęła postępowanie wyjaśniające w sprawie sprzedaży przez Cyfrowy Polsat praw do publicznego odtwarzania

 • Opłacanie abonamentu telewizyjnego

  to samo tyczy się Polsatu Cyfrowego? Niestety, fakt, że odbiera Pani programy za pośrednictwem platformy cyfrowej (takiej jak np. Cyfra +, czy Polsat Cyfrowy), którą to usługę regularnie Pani (...)

 • Zmiana umów z dostawcami mediów podczas rozwodu

  się sprawa rozwodowa żona robi "podchody" przepisując wszystko co się da na siebie. Dotyczy to między innymi rachunków za telefon, energię elektryczną, Polsat Cyfrowy, ubezpieczenie domu itd. (...)

 • Płatne transmisje meczów to łamanie prawa? Mogą dostać karę

  praw do transmisji - spółki Sportfive, prawo naruszyć mogło jedenastu przedsiębiorców: UPC Polska (Warszawa), Cyfrowy Polsat (Warszawa), Vectra (Gdynia), Multimedia (Gdynia), Toya (Łódź), (...)

 • Obniżka cen połączeń do sieci komórkowych dla abonentów TP

  w sieciach ruchomych MTR (mobile termination rates).Opłaty za połączenia do sieci operatora P4 oraz Cyfrowy Polsat pozostają na niezmienionym poziomie, w związku z czym również opłaty detaliczne (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Presco atakuje!!! co robić?

  Witam, dostałem pismo od firmy PRESCO - "Ostateczne wezwanie do zapłaty", bo jak tego nie zrobię to 26.07.04 sprawa bedzie w sądzie" (...)

 • CYFROWY POLSAT

  Witam, ostatnio wygasła mi umowa z cyfrowym polsatem, zadzwoniłam więc na infolinię co mam zrobić, aby zmienić pakiet na mniejszy. Uzyskałam informację, (...)

 • abonament za TV i radio

  Aż nie moge uwierzyć w to co wymyśliło SLD odnośnie ściągania abonamentu!!! Zastanawiam się czy z prawnego punktu widzenia listonosz ma prawo przeszukiwać (...)

 • Wypowiedzenie umowy polsat cyfrowy

  Witam, wypowiedziałem umowę z cyfrowym polsatem z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wysłane 3 dnia miesiaca listem poleconym. Do 5 dnia miesiąca (...)

 • cyfrowy polsat - wypowiedzenie umowy

  Dzień dobry! Mam problem z cyfrowym polsatem. Skończyła mi się stara umowa i styczniu została podpisana nowa umowa na 24msc- z nową ofertą. Jednak (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane