Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kara grzywny za mail bez zgody adresata – opinia prawna

  przedawnienia może być kilka określonych zdarzeń. Zgodnie z kodeksem wykroczeń, przedawnieniu ulega karalność wykroczenia oraz wykonalność orzeczonej za wykroczenie kary. Przedawnienie karalności (...)

 • Przedawnienie należności z mandatu

  uprawomocnienia się rozstrzygnięcia upłynęły 3 lata. wykroczenie drogowe, przedawnienie, wykroczenie, przedawnienie należności, mandat

 • Kodeks wykroczeń

  , wykroczenie lub wykroczenie skarbowe albo nie będąc osobą najbliższą dla skazanego lub ukaranego uiszcza za niego grzywnę lub ofiarowuje mu albo osobie dla niego najbliższej pieniądze na (...)

 • Porada prawna na temat wykroczenie przedawnienie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wykroczenie przedawnienie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Przedawnienie karalności wykroczeń

  upłynęły 3 lata. Jeżeli jednak nie uiściła Pani mandatu karnego, może zostać przeciwko Pani wszczęte postępowanie egzekucyjne. mandat, wykroczenie, przedawnienie, karalność, przedawnienie (...)

 • Kodeks karny skarbowy

  uchylenia prawomocnego orzeczenia przedawnienie biegnie od dnia wydania orzeczenia w tym przedmiocie, chyba że karalność przestępstwa skarbowego już ustała.§ 7

 • Przedawnienie karalności wykroczenia skarbowego

  odpowiedzialności karno-skarbowej. przestępstwa skarbowe, wykroczenie skarbowe, przedawnienie, rachunek bankowy za granicą, przestępstwo, wykroczenie

 • Umowa pożyczki gotówkowej udzielona za granicą RP

  wykroczenia co do zasady ustaje, jeżeli od jego popełnienia upłynął rok, wykroczenie popełnione w 2004 r. nie będzie podlegało karze. pożyczka, umowa pożyczki, miejsce zamieszkania, wykroczenie (...)

 • Przedawnienie mandatu kredytowanego

  . mandat, kredytowy, wykroczenie, grzywna, przedawnienie

 • Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia

  rozpoznania sprawy; 7) danych dotyczących uprzedniego skazania obwinionego za podobne przestępstwo lub wykroczenie, jeżeli oskarżyciel powołuje się na tę okoliczność. § 4. Do wniosku o ukaranie (...)

 • Przedawnienie należności celnych

  sprawie o przestępstwo skarbowe lub wykroczenie skarbowe. należności celne, przedawnienie należności celnych, dług celny, decyzja celna

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane