Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • wykorzystanie wizerunku

  Mam takie pytanie, czy producent może wykorzystać w produkcji filmu lub reklamy moje zdjęcia które są dołączone do portfolio? Portfolio zostało (...)

 • WYKORZYSTANIE FOTOGRAFII

  Witam wszystkich , Mam pewien problem wykonałem koleżeńsko zdjęcia osobie która jest w jakimś stopniu medialna . Zdjęcia zrobiliśmy na umowę (...)

 • wykorzystanie zdjecia

  Mam następujący problem. Moje zdjęcie umieszczone internecie na portalach społecznościowych zostało wykorzystane bez mojej zgody i umieszczone gazetce (...)

 • Byli wspolpracownicy nie chca usunac moich zdjec ze strony www.

  Witam, Pisze tutaj gdyz nie mam pojecia jak dalej rozegrac sprawe mozliwie z jak najlepszym skutkiem, z gory przepraszam tez jesli umiescilem pytanie w (...)

 • Wspólnota Mieszkaniowa - część wspólna

  Szanowni Państwo! Art. 12 ustawy o własności lokali z 24 czerwca 1994r. reguluje udziały członków wspólnoty w pożytkach i kosztach części wspólnej. (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane