Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Przedmiot działalności spółki - Załącznik do wniosku o rejestrację spółki (KRS-WM) - wzór

  , że właściwym byłoby użycie nawet pięciu symboli PKD. Niniejszy formularz KRS-WM jest wypełniony. Formularz do wypełnienia można pobrać m.in. ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości www.ms.gov.pl (...)

 • Zwrot VAT od materiałów budowlanych

  mieszkaniowych" i VZM-1B "Wykaz faktur i wartości poniesionych wydatków, odliczonych w ramach ulg mieszkaniowych". 7) W załączniku do wniosku trzeba przedstawić tylko faktury, które są podstawą (...)

 • Jak żyć z HIV i AIDS w Polsce?

  pacjentów zakażonych HIV, a nieleczonych wcześniej antyretrowirusowo, jest prowadzona zgodnie z Rekomendacjami PTN AIDS. Wykaz ośrodków referencyjnych W Polsce leczeniem osób (...)

 • Porada prawna na temat wykaz symboli pkd

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wykaz symboli pkd, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak orzeka się o niepełnosprawności?

  stopnia niepełnosprawności albo niepełnosprawności każdy z symboli zawartych w orzeczeniu niezależnie od pozostałych stanowił samodzielną przyczynę niepełnosprawności lub jej stopnia. Datę lub (...)

 • VAT przy nauce pływania

  załączniku nr 4 do ustawy "wykaz usług zwolnionych od podatku" w poz. 11 wymieniono usługi związane z kulturą, (...) usługi związane z rekreacją i sportem o symbolu PKWiU ex 92. Ustawodawca (...)

 • Refundacje wynagrodzeń wypłacanych młodocianym pracownikom

  działalności według PKD;  formę prawną prowadzonej działalności;  nazwę(-wy) dokumentów poświadczających uprawnienia do prowadzenia przygotowania zawodowego młodocianych;  wykaz (...)

 • Kto może świadczyć usługi ochrony osób i mienia?

  gospodarczą). Wykaz wybranych rozporządzeń dotyczących wykonywania działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia: rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 9 grudnia (...)

 • Stawka VAT na sprzedaż znaczków przez agenta

  11 marca 2004 r. (Dz. U. z 2004, nr 54, poz. 535, ze zm.), zwalnia się od podatku usługi wymienione w załączniku nr 4 do ustawy. Załącznik nr 4 do ustawy, obejmujący „Wykaz usług zwolnionych

 • Zasady świadczenia usług na terytorium Unii Europejskiej - opinia prawna

  niż waluty wymienialne lub waluta polska. Jeżeli więc należność wyrażona zostanie w walucie wymienialnej lub w walucie polskiej, ograniczenie to nie znajduje zastosowania. Wykaz walut wymienialnych

 • Klastry przedsiębiorstw rodzinnych w projekcie

  ;  wykonywanej   działalności,   zgodnie   z   Polską Klasyfikacją Działalności (PKD), szczegółowe zasady reprezentowania klastra, ustalenia dotyczące (...)

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Pełen wykaz PKD i EKD

  Gdzie w sieci można znaleźć pełen wykaz numerów PKD i EKD wraz z opisem w jaki sposób można rozliczać się z fiskusem przy danym PKD? (Pinki) PKD (...)

 • Wykaz pkd 2010

  Co to jest wykaz pkd i na czym polega?? Dzięki PKD państwo oraz inni przedsiębiorcy wie czym zajmuje się dany przedsiębiorca. Rejestr przedsiębiorców (...)

 • Bardzo pilne

  Czy ktos moglby mi wyjasnic znaczenie skrótów w orzecznictwie, np. I PKN 540/97 , III APr 52/94 (PKN, PRN, PZP, PZ, PR, PU... tego typu) Bardzo proszę! (gosia) (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane