Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Kiedy można przetwarzać dane osobowe?

  administratora danych – nie wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jednakże pewne formy kontaktu z osobami, których dane dotyczą, wymagają zgodyPrzetwarzanie (...)

 • Jak powołać inspektora ochrony danych?

  osobowych; okres, przez jaki dane są przetwarzane; zakres geograficzny przetwarzania danych osobowych; W pojęciu przetwarzania danych na „dużą skalę” (...)

 • Obowiązek zaktualizowania zgody na przetwarzanie danych po wejściu w życie RODO

  proponowane przetwarzanie jej danych osobowych. Stanowisko GIODO dotyczące ważności zgód na przetwarzanie danych osobowych Również GIODO potwierdził, (...)

 • Porada prawna na temat wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Ocena skutków dla ochrony danych

  przetwarzanie na dużą skalę. Żeby stwierdzić, czy przetwarzanie danych odbywa się na dużą skalę, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki: liczbę osób, (...)

 • Stosowanie ustawy o STIR

  posiadane w systemach Szefa KAS. System analizy ryzyka jest oparty na oprogramowaniu i algorytmach. Ingerencja człowieka następuje na etapie podejmowania rozstrzygnięcia przez Szefa KAS (...)

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  przetwarzanie danych w przyszłości, jeżeli nie zmienia się cel przetwarzania; Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne dla ochrony żywotnych interesów osoby, której (...)

 • Rewolucja w systemie ochrony danych osobowych

  ubezpieczeniowym. Dane takie będą mogły zostać pozyskane przez bank oraz ubezpieczycieli celem weryfikacji tożsamości klientów. W przypadku sektora zatrudnienia, przetwarzanie (...)

 • Zgoda dziecka na przetwarzanie danych

  weryfikować zgodę rodzica? Uzależnienie sposobu wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci od ich wieku ma na celu ochronę najmłodszych przez (...)

 • Zgoda na przetwarzanie danych osób

  zaaprobowanie powyższego poglądu. Tym samym zasadniczo nie będzie konieczne potwierdzanie (np. przez rodziców) zgody na przetwarzanie danych osobowych udzielanej (...)

 • Co reguluje RODO?

  lub niszczenie.  Przetwarzaniem danych osobowych są zatem wszelkie operacje wykonywane na danych osobowych, takie jak: zbieranie danych, przechowywanie danych, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane