Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Obowiązki administratora danych osobowych

  przetwarzanie danych w przyszłości, jeżeli nie zmienia się cel przetwarzania; Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne dla ochrony żywotnych interesów osoby, której (...)

 • Rewolucja w systemie ochrony danych osobowych

  ubezpieczeniowym. Dane takie będą mogły zostać pozyskane przez bank oraz ubezpieczycieli celem weryfikacji tożsamości klientów. W przypadku sektora zatrudnienia, przetwarzanie (...)

 • Zgoda na przetwarzanie danych osób

  zaaprobowanie powyższego poglądu. Tym samym zasadniczo nie będzie konieczne potwierdzanie (np. przez rodziców) zgody na przetwarzanie danych osobowych udzielanej (...)

 • Porada prawna na temat wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Co reguluje RODO?

  lub niszczenie.  Przetwarzaniem danych osobowych są zatem wszelkie operacje wykonywane na danych osobowych, takie jak: zbieranie danych, przechowywanie danych, (...)

 • Jak usunąć swoją historię kredytowa z BIK?

  zobowiązaniach nadal były zamieszczone w BIK, zasadniczo możliwe jest cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych, co w konsekwencji winno skutkować wykreśleniem wpisów. (...)

 • Pora na dostosowania do systemów informacyjnych Schengen

  . Proponowana ustawa zapewnia bowiem w stosunku do przetwarzania danych osobowych realizację celów zgłoszenia zbioru danych osobowych oraz poddaje przetwarzanie danych (...)

 • System Informacyjny Schengen oraz System Informacji Wizowej

  osobowych oraz poddaje przetwarzanie danych osobowych kontroli Generalnego Inspektora Danych Osobowych, w tym w szczególności w zakresie kontroli spełniania wymogów (...)

 • Usunięcie danych z Biura Informacji Kredytowej

  , że obecnie obowiązujące przepisy nie zawsze wymagają zgody na przetwarzanie danych przez BIK. Jeśli klient zalega ze spłatą raty ponad 60 dni i zostanie ostrzeżony przez (...)

 • Podpisanie CV oraz klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

  wymaganychdokumentów jest „podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych" (choć często pojawia się też określenie, że wymaga się (...)

 • Wniosek o udzielenie informacji publicznej

  z art. 7 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych). Dlatego też organ wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i jest to żądanie w pełni zgodne (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane