Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Sprawdź jakie masz prawa w pracy za granicą

  odpowiedniej instytucji w tym kraju, gdzie zmarły był ubezpieczony. Przy rozpatrywaniu wniosku o rentę stosuje się unijny formularz E 203 „Rozpatrzenie wniosku o rentę rodzinną". (...)

 • Prawo pomocy w postępowaniu sądowoadministracyjnym

  dotyczące osnowy wniosku) oraz braki co do formy (niezłożenie wniosku na formularzu). Art. 257 zawierałby je w jednym zwrocie - braki.  § 2 ust. 3 Rozporządzenia Jeżeli wniosek o (...)

 • Zwrot opłaty za wniosek o dopuszczenie do obrotu

  charakter bezzwrotny i jest ponoszona bez względu na „sukces” wniosku, czyli w oderwaniu o przesłanki uzyskania pozwolenia o dopuszczeniu produktu do obrotu” Złożenie kolejnego wniosku (...)

 • Opinia prawna na temat wycofanie wniosku pismo formularz

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wycofanie wniosku pismo formularz, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Spółka akcyjna w organizacji

  ) - formularz ten należy wypełnić osobno dla zarządu i osobno dla rady nadzorczej,  formularz KRS-WM (Przedmiot działalności)fakultatywnie:formularz KRS-WA (Oddziały/terenowe jednostki (...)

 • Uprawnienia i obowiązki dostawcy (wykonawcy) w zamówieniach publicznych (stan prawny obowiązujący do 1 marca 2004 r.)

  wstępnej kwalifikacji, który zawiera dane niezbędne do przygotowania wniosku oraz informacje o warunkach i sposobie kwalifikacji do postępowania. Zamawiający ma obowiązek przekazać formularz (...)

 • Pozew cywilny o zwrot kosztów komorniczych

  Sąd, ani nikt inny nie może jej zmusić do wycofanie wniosku, przez co powstaje u nas szkoda. Chcielibyśmy byłą małżonkę zmusić jakoś do jej naprawienia, albo przynajmniej do skłonienia (...)

 • Data na poprawionym wniosku

  złożenie wniosku poprawionego lub uzupełnionego z datą bieżącą, jeśli tylko wniosek porawiony lub uzupełniony zostanie złożony we wskazanym terminie. Uzupełniony lub porawiony wniosek należy (...)

 • Zakończenie egzekucji na wniosek wierzyciela

  sprawić, aby egzekucja z mojego wniosku została powstrzymana. Czy w związku z tym wycofać wniosek egzekucyjny, czy jest też opcja zawieszenia postępowania? Czy można prosić o formularz takiego (...)

 • Rozdzielność majątkowa a ulga na kasę mieszkaniową

  , wycofanie oszczędności i przeznaczenie ich na cele mieszkaniowe, wymienione w art. 8 ust. 2 ustawy o niektórych formach..., nie powoduje utraty ulgi z tytułu systematycznego oszczędzania (pismo

 • Jak uzyskać nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym?

  ., Nr 43, poz. 269 z późn. zm.).   postępowanie nakazowe, proces, procedura cywilna, roszczenie pieniężne, roszczenie, dochodzenie, należność, formularz, tryb, odrębne, powód, (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Wycofanie się z rozwodu

  Zlożyłam pozew o rozwod. Jednak postanowiliśmy z mężem jeszcze spróbować raz. Czy muszę składać jakieś wnioski aby wycofać pozew? Nie wpłacalam (...)

 • Zwrot podatku

  Pracowałam legalnie w Anglii, pobierano mi podatek(tax) i interesuje mnie sposób, w jaki działa angielskie prawo podatkowe i co mam zrobić ,żeby odzyskać (...)

 • Zakup samochodu z niemiec- umowa i problem z VAT24

  Witam. Kilka dni temu kupiłem auto z Niemiec, podpisałem umowę kupna- sprzedaży i na umowie tej sprzedający nie był ostatnim właścicielem pojazdu (...)

 • rozwód z orzekaniem o winie

  witajcie, za trzy tygodnie mam druga sprawe rozwodową.Mąż odszedł ode mnie 2 lata temu, po prostu po jednej z nocnych imprez(wrócil o 6 rano) gdy (...)

 • CHCE ODWOŁAĆ ROZWÓD - co napisać do sądu???

  rok temu założyłam sprawę rozwodową, pół roku temu miałam rozprawę pojednawczą... mąż nie chiał rozwodu wiec terminu 2 rozprawy nie ustalono... (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane