Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Wyjawienie majątku

  Sprawa dotyczy tytułów wykonawczych administracyjnych , wystawionych z upoważnienia Prezydenta Miasta przez Komornika Gminy, w związku z zaległością w podatku od nieruchomości za lata 2000-2003 (...)

 • Klauzula na małżonka dłużnika

  stanowiącej współwłasność moją i małżonki. Wierzyciel za pośrednictwem komornika dokonał wpisu w księdze wieczystej nieruchomości. Od tego wpisu złożyłem apelację (czekam na jej rozpatrzenie). (...)

 • Termin wniesienia powództwa przeciwegzekucyjnego

  tytułem wykonawczym, a tym samym do badania, czy objęte tym tytułem roszczenie wygasło. Istnieje też duża sznasa, że bank złoży do komornika wniosek egzekucyjny od razu na mniejszą prawidłową (...)

 • Opinia prawna na temat wycofanie wniosku od komornika

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wycofanie wniosku od komornika, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Zajęcie udziałów w spółce z o.o.

  że zachodzi sytuacja określona w art. 185 par. 1 kodeksu spółek handlowych, tj. umowa spółki uzależnia zbycie udziału od zgody spółki lub ogranicza to zbycie w inny sposób, a skutkiem tego (...)

 • Egzekucja zaległości podatkowych

  dowodami nie świadczy jeszcze o negatywnym rozpatrzeniu wniosku. podatek, zaległość podatkowa, egzekucja, zajęcie, wstrzymanie, raty, decyzja

 • Kiedy FGŚP ma obowiązek wypłacić świadczenia - opinia prawna

  . II. Rodzaj zaspakajanych roszczeń przez FGŚP FGŚP wypłaca należność główną (bez odsetek) m.in. z tytułu: wynagrodzenia za pracę, składek na ubezpieczenia społeczne należnych od pracodawców. Z (...)

 • Egzekucja na podstawie nakazu zapłaty

  o wszczęcie egzekucji do komornika właściwego ze względu na miejsce zamieszkania dłuznika. We wniosku tym nalezy okreslić sposób egzekucji wybrany przez wierzyciela - np. z rachunku bankowego (...)

 • Zastaw skarbowy na ruchomościach

  komornika celem dokonania zajęcia? Spółka, od której kupiłam w/w majątek nie zmieniła siedziby i nie wyrejstrowała się. Kogo pozwać ewentualnie do sądu - prezes zarządu spółki X zniknął? (...)

 • Egzekucja grzywien, kar pieniężnych, opłat sądowych i kosztów postępowania w sprawach cywilnych

  podjęcie tych czynności od wniosku wierzyciela.  Wyjawienie majątku dłużnika Wszczęcie egzekucji z nieruchomości oraz zastosowanie wobec dłużnika środków przymusu wymaga wyraźnego (...)

 • Zaspokojenie zastawnika

  są alternatywy, zastawnik nie musi decydować się na ponowne składnie wniosku o przeprowadzenie przetargu.   [1] Woźniak Zbigniew Zbieg pozaegzekucyjnego trybu zaspokojenia zastawnika z

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane