Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Termin wniesienia powództwa przeciwegzekucyjnego

  tytułem wykonawczym, a tym samym do badania, czy objęte tym tytułem roszczenie wygasło. Istnieje też duża sznasa, że bank złoży do komornika wniosek egzekucyjny od razu na mniejszą prawidłową (...)

 • Zajęcie udziałów w spółce z o.o.

  że zachodzi sytuacja określona w art. 185 par. 1 kodeksu spółek handlowych, tj. umowa spółki uzależnia zbycie udziału od zgody spółki lub ogranicza to zbycie w inny sposób, a skutkiem tego (...)

 • Egzekucja zaległości podatkowych

  dowodami nie świadczy jeszcze o negatywnym rozpatrzeniu wniosku. podatek, zaległość podatkowa, egzekucja, zajęcie, wstrzymanie, raty, decyzja

 • Opinia prawna na temat wycofanie wniosku od komornika

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wycofanie wniosku od komornika, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Kiedy FGŚP ma obowiązek wypłacić świadczenia - opinia prawna

  : wynagrodzenia za pracę, składek na ubezpieczenia społeczne należnych od pracodawców. Z treści ugody wynika, że kwota 2.000 zł stanowi wyrównanie wynagrodzenia, a zatem powinna zostać (...)

 • Egzekucja na podstawie nakazu zapłaty

  o wszczęcie egzekucji do komornika właściwego ze względu na miejsce zamieszkania dłuznika. We wniosku tym nalezy okreslić sposób egzekucji wybrany przez wierzyciela - np. z rachunku bankowego (...)

 • Zastaw skarbowy na ruchomościach

  komornika celem dokonania zajęcia? Spółka, od której kupiłam w/w majątek nie zmieniła siedziby i nie wyrejstrowała się. Kogo pozwać ewentualnie do sądu - prezes zarządu spółki X zniknął? (...)

 • Egzekucja grzywien, kar pieniężnych, opłat sądowych i kosztów postępowania w sprawach cywilnych

  podjęcie tych czynności od wniosku wierzyciela.  Wyjawienie majątku dłużnika Wszczęcie egzekucji z nieruchomości oraz zastosowanie wobec dłużnika środków przymusu wymaga wyraźnego (...)

 • Zaspokojenie zastawnika

  są alternatywy, zastawnik nie musi decydować się na ponowne składnie wniosku o przeprowadzenie przetargu.   [1] Woźniak Zbigniew Zbieg pozaegzekucyjnego trybu zaspokojenia zastawnika z

 • Przysądzenie własności tytułem egzekucyjnym

  nie wykonuje się w okresie od 1 listopada do 31 marca roku następnego włącznie, jeżeli osobie eksmitowanej nie wskazano lokalu, do którego ma nastąpić przekwaterowanie. Osoby zajmujące lokal bez (...)

 • Kodeks postępowania cywilnego - rząd szykuje zmiany

  , dokumenty, jakie zostaną dołączone do wniosku. księgi wieczyste, postępowanie wieczystoksięgowe, Kodeks postępowania cywilnego

< >

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Jakub Spalik

Jakub Spalik

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i handlowym. Doradza małym i średnim przedsiębiorcom. Sporządza umowy cywilnoprawne oraz pisma procesowe dla podmiotów profesjonalnych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane