Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Nowe prawa podróżnych

  ;www.uokik.gov.pl   biuro podróży, wakacje, urlop, prawa podróżnych, wyjazd, podróżny, wycieczka, turysta, turystyka, podróż

 • Wyjazd zagraniczny - o czym warto pamiętać?

  , wycieczka, urlop, podróż

 • Rodzic jako opiekun wycieczki

  krajoznawczo-turystycznej nie musi być osoba z ukończonym kursem. Obowiązek ten został przewidziany tylko wobec kierownika wycieczki. wycieczka szkolna, kierownik wycieczki, opiekun wycieczki, kurs (...)

 • Porada prawna na temat wycieczka

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wycieczka, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Sprzedaż poza lokalem sprzedawcy - jak nie dać się nabrać?

  , odstąpienie od umowy, prezentacja, wycieczka, weksel

 • Reklamacja wycieczki. Jak ją złożyć?

  PRAWNA: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz U z 2004 r. nr 223, poz. 2268 z późn. zm.). reklamacja, wycieczka, biuro podróży, wczasy

 • Odszkodowanie za zmarnowany urlop

  wykonania umowy. Uchwała Sądu Najwyższego z dnia 19 listopada 2010 roku, sygn. akt III CZP 79/10, OSNC 2011/4/41 urlop, wycieczka, wczasy, odszkodowanie, biuro podróży, zmarnowany urlop

 • Prawo do odstąpienia od umowy

  pobytu. Skoro zatem wycieczka, którą klient biura podróży wykupuje w Grecji u rezydenta reprezentującego polskie biuro podróży, jest usługą świadczoną wyłącznie w Grecji to (...)

 • Zagraniczne podróże ze zwierzętami

  transporcie zwierząt w przypadku podróży samolotem dostępnych jest na stronie IATA). podróż, zwierzęta, pies, kot, paszport, szczepienie przeciwko wściekliźnie, wyjazd, zwierzę, pupil, wycieczka

 • Jak uzyskać pomoc medyczną w czasie zimowego wypoczynku?

  , lekarz, wypadek, zdrowie, pomoc medyczna, zimowy wypoczynek, wyjazd, wycieczka, SOR, pogotowie ratunkowe, opieka zdrowotna, szpitalny oddział ratunkowy, NFZ, EKUZ, Europejska Karta Ubezpieczenia

 • Bezpieczne wakacje dzieci i młodzieży

  Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na wakacjach - pod okiem rodziców Wakacyjna beztroska sprzyja różnego rodzaju zagrożeniom, na które narażone są dzieci i młodzież. Pamiętajmy, że (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum

 • Jak i kiedy złożyć reklamację wycieczki?

  Witam serdecznie. Na szczęście nic złego mnie nie spotkało jak do tej pory, ale teraz sobie uświadomiłem że jakby nie daj boże coś nie wypaliło (...)

 • zwlonienie lekarskie a wycieczka

  Jak potraktować pracownika, który podczas przebywania na zwolnieniu lekarskim uczestniczył w wycieczce zagranicznej? Na wniosek pracodawcy lub z własnej (...)

 • Reklamacja wakacji w biurze podrózy.

  Heja, mam pytanie. czy jeżeli na wakacjach zorganizowanych przez biuro podróży, wycieczka która miała byc główną atrakcja nie spełniła moich (...)

 • Pozew zbiorowy za nieudane wakacje!

  Ludzie z Katowic domaga się od biura podróży wypłaty zadośćuczynienia za nieudane wakacje, co wiecej jest to pierwsza tego typu sprawa w polsce!! (...)

 • Rzucanie kamieniami

  Witam, nie wiem do jakiego działu to dać, więc daję to do wykroczeń. Cała sprawa polega na tym, iż dzisiaj była wycieczka szkolna, poszliśmy (...)


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane