Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Ordynacja podatkowa (art. 21 - 119)

  podatku lub nadwyżki podatku naliczonego nad należnym.§ 4. Przepisy § 3 i art. 53a stosuje się odpowiednio, gdy podatnik obowiązany jest do zapłaty podatku, zaliczki na podatek lub raty (...)

 • DN-1 - deklaracja na podatek od nieruchomości

  Ministerstwo Finansów przygotowało na rok 2006 nowe wzory formularzy deklaracji na podatki: od nieruchomości, rolny i leśny - dostosowane do nowych zasad zaokrąglania podatku przyjętych (...)

 • Ordynacja podatkowa (art. 272 - 344)

  finansów publicznych przekazuje z urzędu informacje dotyczące przychodów (dochodów) z oszczędności osób fizycznych, których wypłacanie wymaga, zgodnie z przepisami o podatku dochodowym od (...)

 • Opinia prawna na temat www.Siedlce.pl deklaracja podatku od nieruchomości DN-1

  Nie szukaj dłużej informacji na temat www.Siedlce.pl deklaracja podatku od nieruchomości DN-1, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jak rozliczać się z podatku od nieruchomości?

  podatek od nieruchomości, a od czego nie? Podmiotami obowiązanymi do zapłaty podatku od nieruchomości są zaś: właściciele nieruchomości lub obiektów (...)

 • Co trzeba wiedzieć o kredycie mieszkaniowym?

  spieniężonej nieruchomości zabezpieczonej hipoteką.  Co wpływa na wysokość kosztów kredytu?  Koszty kredytu uzależnione są oczywiście od oferty banku (oprocentowanie, prowizja (...)

 • Czy szkoła płaci podatek od nieruchomości?

  terenie własne dodatkowe zwolnienia przedmiotowe od podatku od nieruchomości. podatek od nieruchomości, szkoła niepubliczna, zwolnienie od podatku, (...)

 • Sprzedaż nieruchomości a zwolnienie od 10%podatku

  . 2 do dnia, w którym upłynęły dwa lata, licząc od dnia sprzedaży - w wysokości połowy odsetek za zwłokę pobieranych od zaległości podatkowych, począwszy od następnego dnia po (...)

 • Zwrot i sprzedaż wywłaszczonej nieruchomości

  podatku dochodowego przez spadkobierców wywłaszczonych właścicieli nieruchomości jest ustalenie czy doszło w związku ze zwrotem nieruchomości do nabycia nieruchomości (...)

 • Kwota darowizn i pożyczek zwolniona z podatku

  - opinia prawna Ulga mieszkaniowa w podatku od spadków i darowizn Podatek od darowizny rodziców dla dziecka Opodatkowanie darowizny rodziców na rzecz dziecka Opodatkowanie sprzedaży (...)

 • Podatek dochodowy a sprzedaż nieruchomości

  był wolny od podatku dochodowego, zgodnie z art. 10 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych? Zmiany w zakresie opodatkowania dochodów ze zbycia nieruchomości wprowadzone (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Katarzyna Tomczak

Katarzyna Tomczak

Specjalizuje się w prawie rodzinnym - pomaga w egzekucji alimentów, doradza podczas rozwodów i przy podziale majątku. Prowadzi sprawy spadkowe. Sporządza także opinie z zakresu prawa mieszkaniowego.

Porady prawne online »


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane