Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Jak uzyskać 500 zł z programu „Rodzina 500 plus”?

  świadczenia są od siebie niezależne. Należy pamiętać, że świadczenie rodzicielskie wliczać się będzie do dochodu przy ustalaniu kryterium (800 zł lub 1.200 zł), jeśli rodzic stara się o wsparcie (...)

 • Rodzina 500+ w pigułce

  ”, systemów teleinformatycznych banków krajowych, PUE ZUS oraz ePUAP, lub osobiście w gminie. Osoby ubiegające się o wsparcie na pierwsze dziecko, powinny udokumentować sytuację

 • Na jakich zasadach udziela się wsparcia nowej inwestycji z Funduszu Strefowego

  ' ); inwestycji? Minister właściwy do spraw gospodarki rozpatruje wniosek o wsparcie setOstatni( '77' ); nowej setOstatni( '78' ); inwestycji w terminie 30 dni od dnia złożenia wniosku wraz z wymaganymi

 • Porada prawna na temat wsparcie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wsparcie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Złóż wniosek o 500+

  Świadczenie 500 zł to wsparcie długofalowe Program Rodzina 500 plus to 500 zł miesięcznie na drugie i kolejne dziecko niezależnie od dochodu. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także (...)

 • Skorzystaj z programu PHARE 2003!

  modernizacja przedsiębiorstw - Wsparcie na inwestycje O wsparcie mogą ubiegać się mali i średni przedsiębiorcy, posiadający siedzibę w Polsce. Dofinansowane mogą być inwestycje dotyczące (...)

 • Ułatwienia i pomoc dla rolników...

  . producentów rolnych. Zaproponowane wsparcie zostanie skierowane do producentów rolnych prowadzących działalność rolniczą przez co najmniej trzy lata przed dniem utraty zdolności do obsługi (...)

 • 500+ na nowy okres świadczeniowy

  ubiegające się o wsparcie na pierwsze dziecko, powinny udokumentować sytuację dochodową dołączając  do wniosku odpowiednie dokumenty, np: oświadczenie o dochodach nieopodatkowanych, dokumenty

 • Mieszkanie dla Młodych – reaktywacja

  , a także są zwolnieni z warunku nieposiadania własności innego mieszkania lub domu jednorodzinnego przed ubieganiem się o finansowe wsparcie. Znowelizowana ustawa nie zniosła tych warunków w (...)

 • „Plan dla wsi” i inne nowości dla rolników

  , wsparcie i rozwój Nasz "Plan dla wsi" chcemy oprzeć na trzech filarach: ochrona, wsparcie i rozwój – powiedział premier Mateusz Morawiecki. Przedstawiamy Plan dla wsi, ponieważ (...)

 • Za życiem dla rodzin

  niepełnosprawnych, opieka, Za Życiem, wsparcie, pomoc, rodzina, dziecko, matka, program rządowy

 • Wsparcie dla osób zaciągających kredyt mieszkaniowy - banki wypłacą 1.500 zł na spłatę kredytu.

  przesłanki udzielenia wsparcia określonej w art. 3 ust. 1 pkt 3ustawy.   Podkreślić należy, iż wsparcie jest zwrotne. Zwrot wsparcia rozpoczyna się w miesiącu następującym po miesiącu, w (...)

 • Złóż wniosek o świadczenie z programu „Dobry Start”

  policealnych lub szkół dla dorosłych?  Nie. Wsparcie z programu „Dobry Start” przysługuje wyłącznie dzieciom uczącym się w szkole. Program nie obejmuje studentów, (...)

 • Wspieranie nowych inwestycji

  Ekonomiczne, SSE, preferencje, wspieranie nowych inwestycji, pomoc publiczna, zwolnienie podatkowe, podatek, wsparcie

 • Ile wyniosą świadczenia rodzinne od 1 listopada 2018 r.?

  14 do 30 dni prawa do zasiłku opiekuńczego oraz wsparcie zatrudnienia osób niepełnosprawnych.  Bardziej atrakcyjna Karta Dużej Rodziny  Wsparcie finansowe rodzin z dziećmi obejmuje (...)

 • Fundusze strukturalne UE w Polsce

  do wysokiej jakości usług świadczonych przez instytucje otoczenia biznesu:1.1.1 „Wsparcie instytucji otoczenia biznesu zrzeszonych w sieci KSU” Instytucja Wdrażająca: Ministerstwo

 • „Za życiem” - wsparcie kobiet w ciąży i rodzin

  . Rodzina wychowująca dzieci może liczyć także na wsparcie: placówek wsparcia dziennego oraz rodzin wspierających. Gdzie się zgłosić po taką pomoc i wsparcie? Aby skorzystać (...)

 • Wsparcie dla osób o znacznym stopniu niepełnosprawności

  prawo do świadczeń wycenianych na ok. 520 zł miesięcznie. Łączne wsparcie osoby niepełnosprawnej wraz z opiekunem W sumie ze środków budżetu państwa, bezpośrednie wsparcie osoby (...)

 • Konstytucja dla Nauki przyjęta przez Sejm!

  dodatkowe wsparcie (o które nie muszą rywalizować z uczelniami o większym potencjale), czyli konkurs „Regionalne Inicjatywy Doskonałości”. Oprócz tego przewidziany jest osobny

 • Reforma szkolnictwa wyższego i nauki

  . Wsparcie dla polskich czasopism Konstytucja dla Nauki przewiduje również systemowe wsparcie dla polskich czasopism.  ‒ "Chcemy, by polskie czasopisma i dorobek polskiej nauki (...)

 • Co nowego dla ubogich i seniorów?

  osób starszych.  Rekordowo wysokie wsparcie W ramach ogłoszonej dzisiaj edycji 2018 Programu „Senior+” na jego realizację zostanie przeznaczonych 80 mln zł. Kwota ta pozwoli na

 • Spółdzielnie socjalne mają łatwiej

  ;łdzielni socjalnej oraz wsparcie na utworzenie stanowiska pracy w spółdzielni socjalnej oraz wsparcie na pokrycie kosztów wynagrodzenia dla skierowanych przez PUP do pracy w spółdzielni

 • Ułatwienia dla spółdzielni socjalnych

  niepełnosprawnych na podjęcie działalności gospodarczej w ramach spółdzielni socjalnej oraz wsparcie na utworzenie stanowiska pracy w spółdzielni socjalnej oraz wsparcie na pokrycie (...)

 • Program „Opieka 75+” - czyli gminy zaopiekują się seniorami...

  stały. Jakiej grupie osób udzielane jest wsparcie w ramach programu? W ramach programu wsparcie udzielane jest osobom samotnym, w wieku 75 lat i więcej, zamieszkującym gminy do 20 tys

 • Fundusze unijne dla firm

  gospodarczej. Wnioski o wsparcie składasz do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. O co jeszcze można się ubiegać? Mimo dość szerokiej podanej listy, to nie są wszystkie obszary, w których

 • Pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

  skorzystać albo z wyjazdu albo z zajęć. Jak i gdzie można otrzymać wsparcie? Informacje o warunkach otrzymania pomocy rodzice uzyskają w urzędzie gminy. Zasiłek losowy dostanie każde dziecko i każdy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane