Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Prokura a wpis do KRS

  Czy wpis do KRS jest konieczny dla powstania prokury? Analizując kwestie ujawniania udzielenia i wygaśnięcia prokury w KRS doktryna zauważa, iż wpis do rejestru, pomimo (...)

 • Wpis do Krajowego Rejestru Sądowego

  wniosku o wpis do KRS przebiega zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego o postępowaniu nieprocesowym (konkretnie przepisów o postępowaniu rejestrowym).  Wpis do (...)

 • Wnioskodawca o wpis do KRS

  spółki z o.o. do rejestru), wniosek musi być podpisany przez te konkretne osoby, zatem - przez nie składany.   Wniosek, krs, podpis, wnioskodacwa, inny, pełnomocnik, zarząd

 • Porada prawna na temat wpis do krs

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wpis do krs, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Wpis oddziału do KRS

  , wydaje się, iż  może zostać uznana za oddział przedsiębiorcy.Utworzenie oddziału powinno być zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sadowym. Składając do sądu wniosek o wpis do (...)

 • Wycofanie wniosku o wpis do KRS

  uzupełnienia braków - przyśpieszyło procedurę. krs, wniosek, wpis, zmiana, wycofanie, cofnięcie

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym

  art. 47a ust. 2 składa się do akt rejestrowych.3. Jeżeli podmiot wpisywany do Rejestru działa na podstawie umowy lub statutu, do wniosku o jego wpisanie dołącza się umowę lub statut. (...)

 • Jak założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? - Sekwencja czynności

  ;łki Sądu Rejonowego Wydziału Gospodarczego KRS. Wniosek składa się na urzędowych formularzach (art. 19 ust. 2 ustawy o KRS):KRS W3 - wniosek o rejestrację podmiotu, KRS WE - załącznik (...)

 • Dodatkowe biuro firmy a wpis do KRS

  miejscowości powinien być podany do KRS. Jeśli nie dochodzi do zmiany siedziby głównej to również nie ma konieczności podawania adresu, przy którym będzie się mieścić (...)

 • Wpis do KRS a niezmienny skład zarządu

  ujawnieniu w sądzie rejestrowym podlegają jedynie takie stany faktyczne, w których doszło do zmiany danych, o których mowa w art. 166 par. 1 i 2 ksh. Skoro doszło zatem do wyboru na następną (...)

 • Miejsce złożenia wniosku o wpis do KRS

  spółki? Sądem właściwym do rejestracji spółki będzie sąd siedziby spółki, a nie miejsca prowadzenia działalności. Wniosek składa się na specjalnych, urzędowych formularzach.   Krajowy (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane