Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Opłata za zmniejszenie naturalnej retencji terenowej

  ;lności w zakresie ustalenia faktu posiadania lub nieposiadania urządzeń do retencjonowania wody z powierzchni uszczelnionych oraz pojemności urządzeń do retencjonowania wody; w odniesieniu do (...)

 • Opłaty za użytkowanie gruntów pokrytych wodami

  Wodne Wody Polskie. Poniżej informacje z jego strony. Wody Polskie zobowiązane są zgodnie z prawem do kontrolowania użytkowania wód. Stąd ich apel o niezwłoczne zalegalizowanie (...)

 • Stawki za wodę i ścieki ustalają przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne

  Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie poinformowało, że stawki za wodę i ścieki ustalają przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne. To one decydują o cenie, jaką mieszkańcy zapłacą (...)

 • Porada prawna na temat wody polskie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wody polskie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu w ciągu godziny. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Prawo wodne do poprawki

  , z wyjątkiem niektórych artykułów, które zaczną obowiązywać w innych terminach. Prawo wodne, postępowanie administracyjne, zgoda, powódź, Wody Polskie, woda, przyrzeczenie

 • Usługi wodno-kanalizacyjne uregulowane

  , usługi, kanalizacja, Wody Polskie, ceny, organ regulacyjny, taryfa, opłata, wodociąg

 • Nowe Prawo wodne

  , przewidując zastąpienie dotychczasowych organów właściwych w sprawach gospodarki wodnej jednym podmiotem, jakim ma być Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, zwane dalej „Wody (...)

 • Będą kolejne usprawnienia w ustawie Prawo wodne

  wcześniejsze przepisy.  Prawo wodne, pozwolenia wodnoprawne, Wody Polskie, opłaty, usługi wodne

 • Nowe Prawo wodne a ceny wody dla mieszkańców

  jednorocznego). Powołanie PGW Wody Polskie umożliwi lepsze zarządzanie nie tylko wałami przeciwpowodziowymi, ale także urządzeniami melioracyjnymi. A to w efekcie zwiększy bezpieczeństwo (...)

 • Jakość handlowa wędlin z mięsa czerwonego

  zaniżonej zawartości białka (co stanowiło 50% ogółem stwierdzonych nieprawidłowości w kiełbasach drobnorozdrobnionych), oraz zawyżonej zawartości wody (co stanowiło 50% ogółem stwierdzonych

 • Miasta będą adaptowane do zmian klimatu

  mieszkańców, ich sytuacji mieszkaniowej i infrastruktury miast. Zmiany klimatu niosą za sobą również problem deficytu wody i rozwoju gatunków inwazyjnych, stanowiących zagrożenie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane