Logowanie

Rejestracja

Poprzez założenie konta Użytkownika w serwisie e-prawnik.pl wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykonania zobowiązań oraz w celach marketingowych przez Legalsupport sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 66, kod poczt. 31-128, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, NIP 676-21-64-973, kapitał zakładowy 133 000 zł, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
Równocześnie akceptuję regulamin serwisu e-Prawnik.pl

Wyszukiwarka e-prawnik.pl

 • Usługi wodno-kanalizacyjne uregulowane

  , usługi, kanalizacja, Wody Polskie, ceny, organ regulacyjny, taryfa, opłata, wodociąg

 • Nowe Prawo wodne

  , przewidując zastąpienie dotychczasowych organów właściwych w sprawach gospodarki wodnej jednym podmiotem, jakim ma być Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, zwane dalej „Wody (...)

 • Nowe Prawo wodne a ceny wody dla mieszkańców

  jednorocznego). Powołanie PGW Wody Polskie umożliwi lepsze zarządzanie nie tylko wałami przeciwpowodziowymi, ale także urządzeniami melioracyjnymi. A to w efekcie zwiększy bezpieczeństwo (...)

 • Porada prawna na temat wody polskie

  Nie szukaj dłużej informacji na temat wody polskie, zapytaj naszego prawnika, a otrzymasz wycenę Twojego problemu. Opinie prawne od 40 zł, profesjonalnie, błyskawicznie, anonimowo

 • Jakość handlowa wędlin z mięsa czerwonego

  zaniżonej zawartości białka (co stanowiło 50% ogółem stwierdzonych nieprawidłowości w kiełbasach drobnorozdrobnionych), oraz zawyżonej zawartości wody (co stanowiło 50% ogółem stwierdzonych

 • Miasta będą adaptowane do zmian klimatu

  mieszkańców, ich sytuacji mieszkaniowej i infrastruktury miast. Zmiany klimatu niosą za sobą również problem deficytu wody i rozwoju gatunków inwazyjnych, stanowiących zagrożenie (...)

 • Jakie warunki BHP powinny spełniać obiekty budowlane i teren zakładu pracy?

  ; Niezależnie od powyższej ilości wody, należy zapewnić wodę niezbędną do utrzymania czystości pomieszczeń i terenu zakładu pracy w ilości co najmniej 1,5 l na dobę na każdy metr kwadratowy (...)

 • Droższy gaz, ale niewiele

  posiłków i podgrzania wody (rocznie ok.545 m3) zapłacą 4.54 zł więcej miesięcznie (5,8%). Rachunki odbiorców zużywających gaz na potrzeby przygotowania posiłków, podgrzania (...)

 • Rozliczanie podatku VAT od usług medialnych

  podatku od wartości dodanej (Dz.U.UE L z dnia 11 grudnia 2006 r.) podatek należny, usługi medialne, termin płatności, rozliczanie podatku od usług medialnych, regulacje polskie, prawo Unii Europejskiej

 • Kable energetyczne - ustanowienie służebności

  podlegają przepisom ustawy o dostępie do informacji publicznej. Natomiast zgodnie z ustawą o normalizacji Polskie Normy korzystają z ochrony jak utwory literackie, a autorskie prawa majątkowe do nich

 • Kotłownia developera w budynku wspólnoty

  mieszkania. Sposób rozliczeń za dostarczone ciepło i ogrzanie wody określa umowa zawarta pomiędzy dostawcą energii a wspólnotą.  Sposób opomiarowania mieszkania jest określony przez Polskie (...)

Zobacz więcej

Ostatnio szukane:

Najczęściej szukane:

Nasi eksperci

Michał Włodarczyk

Michał Włodarczyk

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także prawem oświatowym. W praktyce doradza w zakresie organizacji pozarządowych.

Porady prawne online »

Szukaj na Forum


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane